Ekspreša prognoze: “Olympiacos” un “Bayern” jāuzvar

Stambula, 19:45 @ 11.01.2022

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgā šodien kopumā trīs spēles, bet izdarīšu prognozi par divām. Stambulas “Fenerbahce” cīnīsies pret Pireju “Olympiacos”, kam šī sezona ir sekmīga un demonstrē labu sniegumu tieši aizsardzībā, kā arī katrs basketbolists zina savu lomu. Pretī stāsies “Fenerbahce”, kas šajā mačā ir nefavorīte, jo uz vairākām nedēļā ārā no ierindas ir gan Jans Veselijs, gan Nando de Kolo.

Šī iemesla dēļ “Fenerbahce” uzbrukums ir ļoti sašaurinājies, tāpēc prognozēju, ka “Olympiacos” izcīnīs uzvaru ar vismaz trīs punktu pārsvaru.

Otrā vakara duelī Minhenes “Bayern” uzņems Kauņas “Žalgiri”. Vācijas flagmanis piedzīvojis divas neveiksmes pēc kārtas, ieskaitot vietējo čempionātu, tāpēc “Bayern” būs ļoti motivēta pret “Žalgiri”, kas nesen šķīrās no Zorana Dragiča, turklāt sastāvs vairāk šosezon atbilst ULEB Eirokausam nevis Eirolīgai. Prognozēju, ka “Bayern” uzvarēs ar vismaz trim punktiem.

Ekspreša prognoze: “Olympiacos” handikaps -3 (1,63) x “Bayern” handikaps -3 (1,40)

Prognoze neprecīza: “Fenerbahce” uzvara 94:80

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognoze: "Olympiacos" -3 x "Bayern" -3
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.28
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Likmes
14
Precīzas
7
Zaudētas
7
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
144
Precīzas
65
Zaudētas
79
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT