Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Olympiacos” un “Bayern” jāuzvar

Stambula, 19:45 @ 11.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgā šodien kopumā trīs spēles, bet izdarīšu prognozi par divām. Stambulas “Fenerbahce” cīnīsies pret Pireju “Olympiacos”, kam šī sezona ir sekmīga un demonstrē labu sniegumu tieši aizsardzībā, kā arī katrs basketbolists zina savu lomu. Pretī stāsies “Fenerbahce”, kas šajā mačā ir nefavorīte, jo uz vairākām nedēļā ārā no ierindas ir gan Jans Veselijs, gan Nando de Kolo.

Šī iemesla dēļ “Fenerbahce” uzbrukums ir ļoti sašaurinājies, tāpēc prognozēju, ka “Olympiacos” izcīnīs uzvaru ar vismaz trīs punktu pārsvaru.

Otrā vakara duelī Minhenes “Bayern” uzņems Kauņas “Žalgiri”. Vācijas flagmanis piedzīvojis divas neveiksmes pēc kārtas, ieskaitot vietējo čempionātu, tāpēc “Bayern” būs ļoti motivēta pret “Žalgiri”, kas nesen šķīrās no Zorana Dragiča, turklāt sastāvs vairāk šosezon atbilst ULEB Eirokausam nevis Eirolīgai. Prognozēju, ka “Bayern” uzvarēs ar vismaz trim punktiem.

Ekspreša prognoze: “Olympiacos” handikaps -3 (1,63) x “Bayern” handikaps -3 (1,40)

Prognoze neprecīza: “Fenerbahce” uzvara 94:80

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Olympiacos" -3 x "Bayern" -3
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.28
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73