40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: mājinieces uzvarēs

Ulma, 20:00 @ 19.05.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Eiropas nacionālajos basketbola čempionātos turpinās izslēgšanas spēles. Izdarīšu prognozi par diviem ceturtdaļfināla dueļiem. Vācijas Bundeslīgā Ulmas “Ratiopharm” nonākusi iedzinējos sērijā ar 0-2 pret “Ludwigsburg”, bet abi pirmie mači norisinājās izbraukumā, turklāt noslēdzās pēc 45 minūtēm jeb pagarinājumā.

“Ratiopharm” vairs nav nekāda atpakaļceļa, un komanda ir meistarīga. Nekas vēl nav zaudēts, neveiksmi Ulma nevar atļauties, tāpēc, nonākot bezdibeņa malā, prognozēju, ka mājiniece apspēlēs “Ludwigsburg”.

Otrs mačs norisināsies Itālijas A sērijā starp “Reyer” un “Derthona Basket”, kur rezultāts ir 1-1. Vienu uzvaru Venēcijai izdevās izcīnīt viesos, kas bija ļoti svarīgi. “Reyer” ir šī dueļa favorīte un prognozēju, ka Venēcija ceturtdienas vakarā izvirzīsies vadībā sērijā.

Prognoze neprecīza: “Ludwigsburg” uzvara 97:79, “Derthona Basket” uzvara 73:63

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Ekspreša prognoze: "Ratiopharm" un "Reyer" uzvaras
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.27
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73