Stokholma, 21:00 @ 25.11.2021

Prognoze neprecīza!

Šovakar sāksies Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrs basketbolā. Divas cīņas norisināsies arī C grupā, un Zviedrijas valstsvienība tiksies ar kaimiņieni Somiju. Abas izlases pulcējušas labas kvalitātes basketbolistus – ja zviedriem ir laba groza apakša, tad somi izceļas ārējā līnijā.

Bukmeikeri abu izlašu izredzes vērtē līdzīgi, taču uzskatu, ka somi ar Koponenu, Vilsonu un Maksuni ierindā spēs apspēlēt Zviedriju, neskatoties uz to, ka mačs būs viesos. Jāņem vērā, ka principā Somijas izlases kodols spēlē kopā vairākus gadus, ieskaitot Pasaules kausu.

Otrā grupas duelī tiksies divas Balkānu komandas – Horvātija un Slovēnija. Horvātu vadošie spēlētāji atrodas NBA vai Eirolīgā, tāpēc sastāvs nav tik spēcīgs kā potenciāli varētu būt. Vairāki slovēņu izlases basketbolisti ikdienā arī pārstāv vietējos klubus, piemēram, Blazičs. Ierindā arī būs Prepeličs no “Valencia”, tāpēc prognozēju Slovēnijas uzvaru.

Ekspreša prognoze: Somijas uzvara (1,97) x Slovēnijas uzvara (1,33)

Prognoze neprecīza: Zviedrijas uzvara 72:62

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognoze: Somijas un Slovēnijas uzvaras
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.62
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
15
Precīzas
4
Zaudētas
11
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
100
Precīzas
44
Zaudētas
56
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT