Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ekspreša prognoze: kā kvalifikāciju sāks Somija un Slovēnija?

Stokholma, 21:00 @ 25.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Šovakar sāksies Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrs basketbolā. Divas cīņas norisināsies arī C grupā, un Zviedrijas valstsvienība tiksies ar kaimiņieni Somiju. Abas izlases pulcējušas labas kvalitātes basketbolistus – ja zviedriem ir laba groza apakša, tad somi izceļas ārējā līnijā.

Bukmeikeri abu izlašu izredzes vērtē līdzīgi, taču uzskatu, ka somi ar Koponenu, Vilsonu un Maksuni ierindā spēs apspēlēt Zviedriju, neskatoties uz to, ka mačs būs viesos. Jāņem vērā, ka principā Somijas izlases kodols spēlē kopā vairākus gadus, ieskaitot Pasaules kausu.

Otrā grupas duelī tiksies divas Balkānu komandas – Horvātija un Slovēnija. Horvātu vadošie spēlētāji atrodas NBA vai Eirolīgā, tāpēc sastāvs nav tik spēcīgs kā potenciāli varētu būt. Vairāki slovēņu izlases basketbolisti ikdienā arī pārstāv vietējos klubus, piemēram, Blazičs. Ierindā arī būs Prepeličs no “Valencia”, tāpēc prognozēju Slovēnijas uzvaru.

Ekspreša prognoze: Somijas uzvara (1,97) x Slovēnijas uzvara (1,33)

Prognoze neprecīza: Zviedrijas uzvara 72:62

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Somijas un Slovēnijas uzvaras
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.62
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73