40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: Izraēla un Horvātija “parādīs zobus”

Milāna, 22:00 @ 06.09.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Eurobasket 2022 grupu turnīra 4. spēļu kārtas C un D grupas spēles.

Pirmajā spēlē C grupas ietvaros tiksies mājiniece Itālija un Horvātija, abas komandas šobrīd turnīra tabulā atrodas blakus, attiecīgi Itālijas izlase ar vienu uzvaru trīs spēlēs ceturtajā vietā un Horvātija ar divām uzvarām trīs spēlēs attiecīgi trešajā vietā. Itālijas izlase grupu turnīru aizvada savās mājās Milānā, kas noteikti šo komandu liek kā favorīti šajā spēlē, bet Horvātija sastāva ziņā ir nedaudz spēcīgākā ar Smitu, Hezonju, Šariču, Zubacu un Bojanu Bogdanoviču starta pieciniekā. Abas komandas sīvās spēlēs piekāpās Grieķijai, kas ir viena no turnīra favorītēm un kopumā abas komandas demonstrē līdzīgu azartisku basketbolu, līdz ar to uzskatu, ka šī spēle būs līdzīga un Horvātija nezaudēs ar vairāk kā 8 punktiem.

Otrajā spēlē D grupas un visa turnīra galvenā favorīte Serbija tiksies ar Izraēlas komandu, kas atskaitot zaudējumu Polijai ir demonstrējusi kvalitatīvu basketbolu visa turnīra garumā. Serbijai vakar ļoti pārliecinoša uzvara pret Somiju un mana prognoze, ka šodien vairāki no līderiem spēlēs mazākas minūtes, jo spēļu kalendārs ir visai blīvs un smags priekš spēlētājiem. Uzskatu, ka šajā spēlē Izraēlā nepiedzīvos smagu sagrāvi un nezaudēs ar vairāk kā 22 punktiem.

Prognozes rezultāts:Precīza
Ekspreša prognoze: Izraēla un Horvātija "parādīs zobus"
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.25
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73