Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ekspreša prognoze: Horvātija un Rumānija būs labākas

Splita, 16:00 @ 14.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Izšķirošie notikumi Pasaules kausa atlases Eiropas zonā ir klāt, un pēdējā spēļu kārta mūs lutinās ar vairākām klātienes cīņām par pirmo vietu starp tiešajām konkurentēm. Viena no tādām būs arī H grupa, kurā līdere Krievija, kas par diviem punktiem apsteidz Horvātiju, viesosies Splitā, un rēķins ir vienkāršs – Horvātijai, lai izrautu tiešo ceļazīmi uz Pasaules kausu, derēs tikai uzvara.

Abas komandas izšķirošajai kaujai gatavojās ar graujošām uzvarām (Krievijai 6:0 mājās pār Kipru, Horvātijai 7:1 Maltā), abas komandas būs iespējami labākajos sastāvos, iepriekšējā mačā nenopelnot nevienu brīdinājumu, un abas arī atrodas ļoti labā formā – Krievijai ir piecas uzvaras pēc kārtas ar vārtu bilanci 13:1, bet Horvātija piecās spēlēs izcīnījusi četras uzvaras un deviņos mačos pēc kārtas nav zaudējusi pamatlaikā. Horvātu superzvaigznes tuvojas karjeras norietam, tomēr sastāvs arvien ir ļoti kvalitatīvs, lai mājās uzdevumu izpildītu un tiktu pie pirmās vietas.

Tikmēr J grupā cīņā par pārspēlēm Rumānija priekšpēdējā kārtā mājās neuzvarēja Islandi (0:0), palaižot priekšā Ziemeļmaķedoniju, no kuras atpaliek par punktu. Nu rumāņiem viesos jātiek galā ar pastarīti Lihtenšteinu, kas apakšgrupas deviņās spēlēs ielaidusi 32 vārtus un nupat ar 0:9 kapitulēja Vācijā, un jācer, ka Ziemeļmaķedonija ies pašu rumāņu pēdās un arī mājās neuzvarēs Islandi.

Ekspreša prognoze: Horvātijas uzvara (1,60) x Rumānijas uzvara (1,10)

Prognoze precīza: Horvātijas uzvara 1:0, Rumānijas uzvara 2:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Horvātijas un Rumānijas uzvaras
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.76
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90