40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Darussafaka” un “Venezia” jāuzvar

Stambula, 19:00 @ 18.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Šodien spēles tiks aizvadītas visos galvenajos basketbola Eirokausa turnīros, bet izdarīšu prognozi par FIBA Čempionu līgas un ULEB Eirokausa mačiem. Turcijā norisināsies “play-in” mačs Čempionu līgas ietvaros starp “Darussfaka” un “Burgos”. Pirmajā tikšanās reizē sīvā cīņā uzvarēja “Burgos”.

“Darussafaka” atrodas kraujas malā, jo neveiksme nozīmēs sezonas beigas šajā turnīrā. Savā laukumā Turcijas klubs spēlē ļoti labi, jo visas sezonas laikā piedzīvoti tikai divi zaudējumi, no kuriem viens ir pret Eirolīgas komandu “Fenerbahce”.

Eirokausā Itālijas komanda “Reyer Venezia” sacentīsies ar “JL Bourg” no Francijas. Labākas sekmes līdz šim bijušas “Reyer”, kas ar bilanci 4-4 ieņem piekto vietu apakšgrupām, bet “JL Bourg” ir pēdējā ar 2-7. Francijas klubs nav slikti komplektēts, taču ļoti slikti spēlē izbraukumā.

“Reyer” vienmēr bijusi ambicioza komanda, turklāt pēdējos piecos gados divreiz izdevies triumfēt Itālijas A sērijā. Klubs ir labāk komplektēts, turklāt šodien varētu pievienoties Džordans Teodors, kurš savulaik uzvarējis Eirokausā.

Ekspreša prognoze: “Darussfaka” handikaps -2 (1,55) x “Venezia” handikaps -2 (1,61)

Prognoze neprecīza: “JL Bourg” uzvara 81:78

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Darussafaka" -2 x "Venezia" -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.50
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73