40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: Beļģija un Francija šodien nospēlēs sekmīgi

Tbilisi, 17:15 @ 07.09.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Eurobasket 2022 finālturnīra grupu turnīra noslēdzošās kārtas spēles A un B grupā.

Pirmajā spēlē, kuras vērtībā ir visu vai neko, Bulgārijas izlase, kas vakar fenomenāli nospēlējot izlases līderiem Bostam un Vezenkovam tika galā ar Gruzijas izlasi un tādejādi saglabājot cerības iekļūt astotdaļfināla, tiksies pret Beļģijas izlasi, kas sevi kopumā ļoti labi pierādījusi šajā turnīrā tiekot pie divām uzvarām pret spēcīgo Spāniju un Gruziju, bet piekāpjoties Melnkalnei un Turcijai. Šodienas spēles likme, – komanda, kura uzvar, iekļūst top 16. Šajā mačā kā favorīti redzu Beļģijas izlasi, kurai sastāvs ir krietni dziļāks un nav tik ļoti atkarīgs no līderiem kā tas ir Bulgārijai un kopumā parādītais basketbols ir krietni kvalitatīvāks kā Bulgārijai. Prognoze: handikaps -2.5 Beļģija.

Otrajā spēlē, kas ir B grupas spēle, savā starpā tiksies divas komandas, kas ir vienas no galvenajām favorītēm arī visā turnīrā. Francija tiksies pret Slovēniju, pagaidām komandas vēl nedemonstrē savu labāko sniegumu, īpaši tas attiecināms uz Ffrancijas izlasi, kas sniegumu uzlabo spēli no spēles. Slovēnijai vakar vēlu vakarā sarežģīta spēle un uzvara pret Vāciju, līdz ar to nogurums ir viens no faktoriem, kas attiecībā uz šodienas spēli nespēlē par labi Slovēnijai. Lai gan abas komandas ir nodrošinājušās iekļūšanu nākamajā kārtā, uzskatu, ka mūs sagaida šodien līdzīga cīņa un Francija tieši pret Slovēniju centīsies nodemonstrēt savu varējumu pirms izslēgšanas spēlēm. Prognoze: +7.5 handikaps.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Beļģija -2.5 x Francija +7.5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.47
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73