40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Barcelona” un “Bayern” ir talantīgākas

Pirejas, 21:00 @ 01.04.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgā piektdienas vakarā gaidāmi vairāki interesanti dueļi. Līderu divcīņā satiksies Pireju “Olympiacos” un “Barcelona”, bet par favorīti uzskatu Barselonu, jo komandai ir dziļāks sastāvs, nav arī nekādu traumu, kā arī kopējais talanta līmenis Spānijas grandam ir lielāks, līdz ar to prognozēju “Barcelona” uzvaru pār “Olympiacos” ar vismaz diviem (-1,5) punktiem.

Minhenes “Bayern” ļoti svarīgā spēlē tiksies ar “Crvena Zvezda”. Tiekot pie panākuma, Vācijas komanda spers ļoti platu soli izslēgšanas spēļu virzienā. Līdzīgi kā pirmajā mačā, uzskatu, ka “Bayern” sastāvs ir talantīgāks un savā laukumā komanda noteikti uzvarēs, tāpēc prognozēju “Bayern” panākumu ar vismaz diviem (-1,5) punktiem.

Prognoze neprecīza: “Olympiacos” uzvara 73:66

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Barcelona" handikaps -1,5 x "Bayern" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 3.11
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73