40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Arsenal” un “Liverpool” pakaļ trim punktiem

Londona, 14:30 @ 27.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Anglijas Premjerlīgas piektās vietas īpašniece Londonas “Arsenal” sestdien atklās nedēļas nogali ar maču pret Ņūkāslas “United”, kas ir pati sliktākā komanda visā čempionātā ar tikai iegūtajiem sešiem punktiem. Pēdējā kārtā “Arsenal” ar 0:4 piekāpās “Liverpool”, tomēr kopumā jāsaka, ka galvaspilsētas komanda spēlē labi.

“Arsenal” gan varētu vēlēties vairāk gūtos vārtus, taču pret “United” izdevībām vajadzētu būt, jo Ņūkāsla ielaidusi 27 vārtus, un tas ir sliktākais rādītājs visā Premjerlīgā. Pēdējās septiņās savstarpējās spēlēs “Arsenal” uzvarējusi un prognozēju komandas uzvaru arī šajā reizē.

Čempionātā pašreizējā trešās vietas īpašniece “Liverpool” savā laukumā uzņems “Southampton”. Par Liverpūli nav daudz ko runāt, komanda spēlē labi, pēc pauzes pārspējot gan “Arsenal” (4:0), gan “Porto” (2:0) Čempionu līgā. “Liverpool” nav problēmu gūt vārtus, ko nevarētu teikt par “Southamtpon”, kas spēlē mazrezultatīvi, turklāt pret Liverpūles aizsardzīvu un van Deiku būs grūti. Prognozēju, ka “Liverpool” uzvarēs.

Ekspreša prognoze: “Arsenal” uzvara (1,50) x “Liverpool” uzvara (1,31)

Prognoze precīza: “Arsenal” 2:0, “Liverpool” 4:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Arsenal" uzvara x "Liverpool" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.96
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71