Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ekspreša likme: “IEM Summer” pirmā diena

13:00 @ 03.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pagājušā IEM rīkotā turnīra (Katowice) uzvarētāji “Gambit” (1) pret vienu no turnīra pastarītēm “Sprout” (31). Ancient kartei ir iespēja piedzīvot savu debiju, visticamāk, ka tāda “underdog” komanda kā “Sprout” uz to varētu tēmēt, lai gan šobrīd tikai spekulēju, bet nedomāju, ka “Gambit” šādus riskus pieļaus.

Ņemot vērā pēdējā laika zaudējumus pret “Sinners” un BO5 zaudējumu pret “LDLC”, neredzu iespēju, ka pasaules labākā komanda pirmajā spēlē varētu nokrist uz “lower bracket”. “Gambit” ienāk turnīrā pēc uzvaras EPIC CIS līgā un uzskatu, ka šajā spēlē brīnumi nenotiks – “Gambit” uzvarēs.

Pirmā diena turnīrā – “Vitality” (13) pret “Complexity” (12). Protams, ka šāda mača uzvarētāju ir ļoti grūti prognozēt, tāpēc šī prognoze mazliet citādāka nekā ierasts. Kā jau pašiem redzams – pasaules reitingā komandas ir blakus viena otrai. Abas vienības rāda neviennozīmīgu sniegumu šobrīd, esot mazliet uz naža asmens. It īpaši “Vitality”, kuri vēl jo projām izskatās, ka cenšas atrast pareizos virzienus ar jauno spēlētāju “Kjoyin”.

Cik noprotams, tad “Complexity” šo turnīru aizvada bootcampā, kas ir ļoti pozitīvi. Grūti spriest, vai tādā pašā situācijā šobrīd ir “Vitality”. Gari neizplūstot, pēdējās 2 spēlēs “Complexity” ir ņēmuši virsroku ggan uzvarot 2-0, gan aprīļa beigās 16-10. Tā kā šajā turnīrā tiks spēlēta jaunā mape Ancient, varam sagaidīt visādus brīnumus. BO1 uzvarētāju šajā scenārijā grūti paredzēt, tāpēc došu handikapu “Complexity” komandai.

Prognoze: “Gambit” uzvara (1,25) + raundu handikaps +3.5 “Complexity” (1,50)

Prognoze neprecīza: “Gambit” uzvarēja, bet “Complexity” zaudēja ar 8:16

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Gambit" uzvara + raundu handikaps +3.5 "Complexity"
KategorijaCyber
Koeficients1.88
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Esporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37