40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Dinamo” pret uz “play off” zonas balansējošo Znaroka “Spartak”

Arēna Rīga, 17.00 @ 07.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Rīgas “Dinamo” pret Maskavas “Spartak”, pret Oļegu Znaroku un Hariju Vītoliņu. “Spartak” uz Rīgu dodas tikai ar vienu mērķi – izcīnīt punktus, lai nodrošinātu vietu izslēgšanas spēlēs. “Spartak” komandai šī sezona ir ļoti smaga, jo komanda uz papīra ir ļoti spēcīga. Ja man kāds pirms sezonas teiktu, ka Maskavas klubs desmit spēles līdz sezonas beigām nebūs nodrošinājis vietu izslēgšanas spēlēs, es diez vai šim cilvēkam ticētu.

“Spartak” balansē uz “play off” robežas, tadēļ spēle Rīgā ir laba iespēja šo punktu bagāžu palielināt, lai cīņā ar Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Podoļskas “Vitjaz” būtu vienkāršāka. Mana prognoze šim mačam ir, ka “Spartak” uzvaru no Rīgas aizvedīs un to izdarīs uzvarot ar vismaz divu vārtu pārsvaru.

Prognoze neprecīza: “Spartak” uzvara pamatlaikā ar 2:1

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

 

Prognozes rezultāts:Zaudēta
KHL, Rīgas "Dinamo" - Maskavas "Spartak": "Spartak" - 1,5 handikaps
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.18
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45