Kazaņa, 18:00 @ 19.01.2021

Prognoze precīza!

Rīgas komanda šobrīd atrodas sezonas garākajā izbraukumu spēļu sērijā. Šovakar sērijas trešā spēlē pret vienu no vadošajām Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandām Kazaņas “Ak Bars”, kas arī atrodas visas līgas vadībā. Rīdzinieki spēlē krietni pieticīgāk un atrodas līgas lejasgalā.

Domāju, ka abas komandas būs rezultatīvas un kopā gūs vismaz sešus vārtus. Kazaņas vienībai šobrīd ir lieliska bilance: iepriekšējo 20 spēļu nogrieznī izcīnītas 17 uzvaras. Kopumā vienība demonstrē rezultatīvu sniegumu un visas sezonas garumā 47 spēlēs gūti 152 vārti.

Arī Rīgas komandas uzbrukums ir pietiekami saturīgs. Pēc latviešu hokejistu atgriešanās sastāvā, tas ir kļuvis daudzveidīgāks, un domājams, ka arī rīdzinieki šajā spēlē varētu izcelties ar vārtu guvumiem.

Vēl viens faktors, kas runā par labu tam, ka Kazaņa varētu sabērt daudz ripas rīdzinieku vārtos – “Dinamo” vārtsargu problēmas. Ivans Naļimovs cīnās atzīstami, bet ar viņa veikumu nepietiks. Jānis Voris un Staņislavs Gaļimovs ir traumēti, tas tikai pasvītro Rīgas “Dinamo” nedienas.

Tāpat par labu kopējai rezultativitātei var piebilst, ka “Dinamo” palika sausā tikai iepriekšējā gada novembra ievadā, kad spēkojās pret Nursultanas “Barys”. Sagaidu rezultatīvu hokeju!

Prognoze precīza: spēles rezultāts 4:5 (papildlaiks)

Klondaika.lv piedāvā ekskluzīvu bez riska likmes piedāvājumu uz “Dinamo” spēli

KHL, Kazaņas "Ak Bars" - Rīgas "Dinamo": kopā virs 5,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.78
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Par ekspertu

Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
25
Precīzas
10
Zaudētas
15
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT