40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Dinamo” pret KHL grandu: vai sagaidāma rezultatīva cīņa?

Kazaņa, 18:00 @ 19.01.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Rīgas komanda šobrīd atrodas sezonas garākajā izbraukumu spēļu sērijā. Šovakar sērijas trešā spēlē pret vienu no vadošajām Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandām Kazaņas “Ak Bars”, kas arī atrodas visas līgas vadībā. Rīdzinieki spēlē krietni pieticīgāk un atrodas līgas lejasgalā.

Domāju, ka abas komandas būs rezultatīvas un kopā gūs vismaz sešus vārtus. Kazaņas vienībai šobrīd ir lieliska bilance: iepriekšējo 20 spēļu nogrieznī izcīnītas 17 uzvaras. Kopumā vienība demonstrē rezultatīvu sniegumu un visas sezonas garumā 47 spēlēs gūti 152 vārti.

Arī Rīgas komandas uzbrukums ir pietiekami saturīgs. Pēc latviešu hokejistu atgriešanās sastāvā, tas ir kļuvis daudzveidīgāks, un domājams, ka arī rīdzinieki šajā spēlē varētu izcelties ar vārtu guvumiem.

Vēl viens faktors, kas runā par labu tam, ka Kazaņa varētu sabērt daudz ripas rīdzinieku vārtos – “Dinamo” vārtsargu problēmas. Ivans Naļimovs cīnās atzīstami, bet ar viņa veikumu nepietiks. Jānis Voris un Staņislavs Gaļimovs ir traumēti, tas tikai pasvītro Rīgas “Dinamo” nedienas.

Tāpat par labu kopējai rezultativitātei var piebilst, ka “Dinamo” palika sausā tikai iepriekšējā gada novembra ievadā, kad spēkojās pret Nursultanas “Barys”. Sagaidu rezultatīvu hokeju!

Prognoze precīza: spēles rezultāts 4:5 (papildlaiks)

Klondaika.lv piedāvā ekskluzīvu bez riska likmes piedāvājumu uz “Dinamo” spēli [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Precīza
KHL, Kazaņas "Ak Bars" - Rīgas "Dinamo": kopā virs 5,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.78
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45