Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Nets” izdosies pagarināt sezonu

Bruklina, 3:30 @ 20.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) “play-off” sērijā starp Bruklinas “Nets” un Milvoki “Bucks” pienākusi izšķirošā septītā spēle, lai noskaidrotu, kurai no vienībām izdosies sezonu pagarināt, bet kurai – nāksies doties vasaras atvaļinājumā.

Džeimsam Hārdenam šī būs trešā spēle pēc atgriešanās no traumas. Mačs risināsies Bruklinā, tāpēc komandas līderiem Hārdenam un Kevinam Durantam vajadzētu palīdzēt savai vienībai iekļūt Austrumu konferences finālā.

“Bucks” ir ļoti spēcīgi savā laukumā, ko arī pierādījuši šajā sērijā, tomēr izbraukumā labākas iespējas gūt panākumu ir “Nets” basketbolistiem. neskatoties uz Kairija Ērvinga izkrišanu.

Prognoze: Bruklinas “Nets” izcīnīs panākumu

Prognoze neprecīza: Bruklinas “Nets” – Milvoki “Bucks” 111:115

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Nets" izcīnīs uzvaru
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.80
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31