Lielākais iepazīšanās totalizatora bonuss Latvijā – 150 EUR naudas atmaksa!

Klondaika.lv kopā ar LikmeTV piedāvā jaudīgāko un vērtīgāko iepazīšanās bonusu starp visiem Latvijas online sporta totalizatoriem. Šajā starta bonusā vari tikt pie sporta likmju atlīdzības līdz pat 150 EUR.

Klondaika īpašais iepazīšanāss bonuss parūpēsies par to, lai Tavi pirmie soļi šajā sporta totalizatorā būtu īpaši baudāmi.

Tev tiek doti trīs akcijas soļi, kur katrā vari saņemt īpašu bonusu, kas ļaus Tev izvairīties no zaudējumiem. Naudas atmaksu saņemsi par savām pirmajām deviņām Klondaika likmēm.

Lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Līdz 150 EURNaudas atmaksa sporta likmēm

Lai uzsāktu dalību piedāvājumā, nepieciešams vispirms reģistrēties Klondaika sporta totalizatorā. Piedāvājumam kvalificēsies, ja, veicot reģistrāciju, norādīsi iepazīšanās akcijas kodu: LIKMETV.

  1.   Solis – 15 EUR bezriska likme.

Pēc veiksmīgas reģistrācijas ar kodu, savā Klondaika kontā saņemsi 15 EUR vērtu bezriska likmi. Saņemto bezriska likmi vari izmantot kā jebkāda veida likmi uz jebkuru sporta notikumu, taču ar maksimālo koeficientu 5.00. Zaudējuma gadījumā, Klondaika Tev atgriezīs šo likmi pilnā apmērā līdz 15 EUR.

Piemērs. Veic savu pirmo 15 EUR vērto likmi uz Manchester City uzvaru. Komanda zaudē un Tu saņem atpakaļ 15 EUR.

  1.   Solis – 66.66% atmaksa līdz 50 EUR.

Pēc akcijas pirmā soļa izpildīšanas, uzreiz kvalificēsies Klondaika piedāvājuma otrajam solim.

Veic trīs jebkāda veida sporta likmes, bez jebkādiem koeficienta ierobežojumiem. Pēc visu likmju noslēgšanās, saņemsi naudas atmaksu par zaudējumiem, jeb 66.66% līdz 50 EUR.

Piemērs. Veic trīs likmes, kuru kopējā vērtība ir 100 EUR. Pēc rezultātu iestāšanāš, Tavs laimests ir 70 EUR, tad no Tava zaudējuma, kas ir 30 EUR, Klondaika atgriezīs 66.66% jeb 20 EUR atpakaļ.

  1.   Solis – 33.33% atmaksa līdz 85 EUR.

Kad būsi izpildījis otrā soļa nosacījumus, droši turpini veikt likmes Klondaika totalizatorā, jo pēdējā akcijas solī Tev ir iespēja tikt pie 33.33% atmaksas par zaudējumiem, ko būsi guvis nākošajās 5 sporta likmēs.

Veic 5 jebkāda veida likmes uz jebkuriem sporta notikumiem un pēc rezultātu iestāšanās, savā kontā saņemsi bonusa atmaksu par zaudējumiem līdz 85 EUR.

Piemērs. Veic piecas likmes, kuru kopējā vērtība ir 250 EUR. Pēc rezultāta iestāšanās Tavi laimesti ir 190 EUR, tad no zaudējumiem (60 EUR) Klondaika Tev atmaksās atpakaļ 33.33%, kas šajā piemērā ir 20 EUR.

SVARĪGI! Iepazīšanās piedāvājuma naudas atmaksa ir spēkā 30 dienas pēc reģistrācijas ar kodu: LIKMETV

Vairāk par Klondaika iepazīšanās piedāvājumu, lasi šeit.

Lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Līdz 150 EURNaudas atmaksa sporta likmēm

Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
15
Raksti
Noderīga informācija 15
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT