Vai labās emocijas izdosies pārvērst vēl vienā uzvarā?

Dinamo Rīga, likmetv
13. oktobris, 2021, 22:17

Rīgas “Dinamo” ceturtdienas vakarā noslēgs mini mājas spēļu sēriju, plkst. 19:30 tiekoties ar Ņižņekamskas “Neftekhimik”. Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs izbraukumā, bet tad atgriezīsies “Arēnā Rīga”.

Pirms divām dienām rīdziniekiem izdevās revanšēties Novosibirskas “Sibir” par zaudējumu sezonas pirmajā tikšanās reizē, uzvarot ar 4:1. Panākumu izdevās nodrošināt pēdējā trešdaļā, kad tika gūti trīs vārti. Ar diviem vārtiem kopumā izcēlās Emils Puarjē, bet pa reizei precīzi bija Nikolajs Jeļisejevs un Jere Karjalainens.

“Neftekhimik” piedzīvoja piecus zaudējumus pēc kārtas, bet to izdevās pārtraukt pēdējā mačā, kad pārspēta Helsinku “Jokerit” ar 6:3. Aizvadītajās 16 spēlēs “Neftekhimik” izcīnījusi sešas uzvaras un divreiz zaudējusi papildlaikā, tādējādi ar izcīnītajiem 14 punktiem ieņemot septīto vietu Austrumos, kamēr “Dinamo” ar 15 punktiem ir 10. vietā, tiesa, “play-off” zona ir viena punkta attālumā.

Rezultatīvākais “Neftekhimik” spēlētājs šosezon ir Marats Hairuļins, kurš sakrājis 12 punktus (septiņi punkti un piecas rezultatīvas piespēles), bet aizsarga Lukaša Kloka kontā 11 punkti (2+9).

Pagājušajā sezonā komandas savā starpā tikās divreiz, abos mačos pie panākuma tiekot “Neftekhimik” – vispirms Rīgā uzvara ar 3:1, bet pēc tam savā laukumā apspēlēti pretinieki ar 3:2, visus trīs vārtus gūstot pirmo 20 minūšu laikā.

Līdzīgi kā pirms iepriekšējā mača, arī šoreiz “Dinamo” ir minimāla favorīte – koeficients 2,40. “Neftekhimik” panākums novērtēts ar koeficientu 2,60, savukārt koeficients uz to, ka būs vienāds rezultāts pēc 60 minūtēm, ir 4,00.