5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Ko Rīgas “Dinamo” liks pretī Sočiem un Jakam?

Rīgas Dinamo, likmetv
26. septembris, 2021, 23:56
Rīgas Dinamo, likmetv

Pēc trim spēlēm izbraukumā Rīgas “Dinamo” atgriezusies mājās uz mazu pitstopu jeb aizvadīs divus mačus savā laukumā. Viens no tiem jau pirmdienas vakarā plkst. 19:30 pret “Sochi”, kuras krāsas šosezon pārstāv latvietis Jānis Jaks.

Trīs izbraukumu sērija “Dinamo” nesolījās viegla, un rezultāti to arī apliecināja, jo Maskavā gan pret “Dynamo”, gan “Spartak” tika piedzīvotas neveiksmes pamatlaikā, savukārt pret Čerepovecas “Severstal” tika izcīnīts punkts, jo zaudēts papildlaikā. “Sochi” uz Rīgu ieradusies sliktā garastāvoklī, jo iepriekšējā mačā zaudēts “Jokerit”, savukārt pirms tam – “Dynamo”.

Sezonā kopumā Soču sniegums bijis līdzīgs rīdziniekiem, jo 11 spēlēs izcīnītas tikai trīs uzvaras, bet kopumā astoņi izcīnītie punkti dod 11. jeb priekšpēdējo vietu Rietumu konferencē. Kas ir pēdējā? “Dinamo” ar desmit spēlēs izcīnītajiem septiņiem punktiem.

Rezultatīvākie spēlētāji “Sochi” rindās sezonas sākumā bijuši uzbrucēji Aleksandrs Žabrejevs un Kirils Filipenko – abi sakrājuši pa sešiem punktiem (attiecīgi 2+4 un 1+5). Vairākiem hokejistiem ir pa pieciem un četriem punktiem, bet aizsargs Jānis Jaks ir rezultatīvākais starp aizsargiem – trīs punkti jeb vieni gūti vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Četras reizes pagājušajā sezonā komandas tikās savā starpā, un visus mačus kā uzvarētāja noslēdza “Sochi”. Neviena spēle nenoslēdzās ar vairāk kā divu vārtu starpību, turklāt pēdējā duelī bija nepieciešams arī papildlaiks, Sočiem izcīnot uzvaru ar 6:5, lai gan rīdzinieki atradās pat vadībā ar 4:1.

Divu pastarīšu duelī bukmeikeri sliecas par labu “Dinamo”, izliekot koeficientu 2,18 uz Rīgas komandas uzvaru. Soču uzvara novērtēta ar koeficientu 2,95, savukārt uz to, ka būs nepieciešams papildlaiks, var uzlikt ar koeficientu 4,00.

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu