“Dinamo” sešu dienu laikā pirmais mačs pret “Salavat Yulaev”

Dinamo Rīga, likmetv
4. janvāris, 2022, 14:24

Rīgas “Dinamo” trešdienas pēcpusdienā noslēgs 2022. gada pirmo izbraukuma tūri. Spēle nesolās būt viegla, jo pretī stāsies viena no Austrumu konferences labākajām komandām Ufas “Salavat Yulaev”. Dueļa sākums plkst. 13:30.

Pirmdien Rīgas klubs viesojās pie Nursultanas “Barys” un, spēlējot novājinātā sastāvā, piedzīvoja sagrāvi ar 1:7. Vienīgā pozitīvā ziņa ir, ka Mārtiņš Karsums, gūstot vārtus, tika pie 300. punkta KHL karjerā. Iepriekš “Dinamo” par spēli un diviem punktiem iepalika no priekšpēdējā vietā esošās Podoļskas “Vityaz”, taču tagad abām vienībām ir vienāds spēļu skaits.

“Salavat Yulaev” arī pirmdien kāpa uz ledus. Komandai izdevās atspēlēties no 0:3 pret Magiņotogorskas “Metallurg”, tomēr jau papildlaika otrajā minūtē ielaistie vārti neļāva izcīnīt uzvaru – 3:4. Austrumu konferencē pēc aizvadītām 45 minūtēm Ufai ir 60 punkti, tādējādi atrodoties ceturtajā vietā, no Kazaņas “Ak Bars” atpaliekot tikai par punktu. “Salavat Yulaev” nebūs pilnā sastāvā, jo otrdien trīs hokejistiem konstatēts Covid-19.

Līdzšinējā sezonas posmā komandas savā starpā nebija vēl tikušās, taču tagad abas reizes notiks īsā laika sprīdī. Vispirms komandas trešdien spēlēs Ufā, bet jau nākamajā pirmdienā vienības duelēsies Rīgā.

Rezultatīvākais Ufas spēlētājs šosezon ar 34 punktiem (8+26) ir Markuss Granlunds, bet Sakari Manninena rēķinā ir 19 precīzi metieni un 13 rezultatīvas piespēles jeb 32 punkti kopumā. Tāpat rezultatīvi spēlē Aleksandrs Kadeikins – 30 (11+19) punkti.

Koeficients 1,33 norāda, ka “Salavat Yulaev” šajā mačā ir neapstrīdama favorīte. Neizšķirta varbūtība novērtēta ar koeficientu 6,15, bet vismazākā ir iespēja, ka uzvaru izcīnīs “Dinamo” – 8,00.