“Dinamo” noslēgs mājas sēriju ar cīņu pret “Barys”

Dinamo Rīga, likmetv
15. septembris, 2021, 13:51

Rīgas “Dinamo” ceturtdienas vakarā jeb plkst. 19:30 pirmo reizi šajā sezonā tiksies ar Nursultanas “Barys”, kas piecās līdzšinējās spēlēs izcīnījusi divas uzvaras.

Līdz šim mājas spēles “Dinamo” aizvadīja briesmīgi, jo pret Čeļabinskas “Traktor” tika kapitulēts ar 1:6, bet Jaroslavļas “Lokomotiv” bija pārāka ar 0:4. Veiksmes fortūna bija pagriezusies labvēlīgā gultnē otrdienas vakarā, jo pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kas iepriekš pārspēja gan SKA, gan “Ak Bars”, izcīnīta grūta uzvara ar 2:1. Otrajā periodā ar nepilnu četru minūšu intervālu Rīgas komandai vārtus guva Emils Puarjē un Jere Karjalainens.

Pēc pirmajām piecām spēlēm “Barys” ir četri punkti, turklāt ļoti labs noskaņojums, jo iepriekšējā mačā pieveikta pērnās sezonas fināliste CSKA ar 6:3. Uzvara nebija vienkārša, jo pēc pirmajām 13 minūtēm “Barys” atradās iedzinējos ar 0:2, bet panākumu izdevās nokārtot pēdējo 20 minūšu laikā, kad komanda guva piecus (!) vārtus.

Labākais spēlētājs Nursultanas rindās bija Darens Dics, kurš guva divus vārtus, bet sezonā kopumā viņam trīs punkti. Produktīvāko sniegumu līdz šim demonstrējuši Kērtiss Volks un Ņikita Mikhails, kuri sakrājuši pa pieciem punktiem.

Pagājušajā sezonā “Dinamo” un “Barys” aizvadīja divas savstarpējās spēles, un abas reizes pārāka bija Kazahstānas komanda. Vispirms trešajā septembra dienā “Barys” uzvarēja Rīgā ar 3:2, bet tieši divus mēnešus vēlāk komanda uzvarēja ar 3:0. Interesanti, ka vēl sezonu iepriekš “Dinamo” bija pārākā vienīgajās divās savstarpējās spēlēs.

Par ļoti minimālu favorīti bukmeikeri uzskata “Barys” – koeficients uz komandas uzvaru ir 2,45. Koeficients, ka uzvarēs “Dinamo”, ir 2,60, savukārt papildlaika iespējamība novērtēta ar koeficientu 3,95.