Saņemt

“Dinamo” mēģinājums uzvarēt trešo spēli pēc kārtas – pretī čempione

Dinamo Rīga, likmetv
27. decembris, 2021, 13:33

Otrdienas vakarā priekšpēdējo spēli šajā gadā aizvadīs Rīgas “Dinamo”, kas plkst. 19:30 “Arēnā Rīga” uzņems bijušā Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto čempionvienību Omskas “Avangard”.

“Dinamo” atgriešanās laukumā pēc Ziemassvētku brīvdienām bija sekmīga, jo trešajā periodā izdevās atspēlēt divus vārtus, bet pēcspēles metienu sērijā nospēlēt precīzāk, kas atnesa 3:2 uzvaru pār Pekinas “Kunlun Red Star”. Pirms tam rīdzinieki ar tādu pašu rezultātu viesos pieveica Podoļskas “Vityaz”, līdz ar to komandas kontā ir divas uzvaras pēc kārtas. Pašlaik ar 34 punktiem “Dinamo” ir pēdējā vietā Rietumos, bet iepriekšminētajai “Vityaz” ir par punktu un spēli vairāk.

Pagājušās sezonas čempione “Avangard” pirms došanās uz Rīgu visai pārliecinoši tika galā ar Helsinku “Jokerit” (5:1), iepriekš apspēlētas arī tādas komandas kā Magņitogorskas “Metallurg” un Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kopumā pēdējos piecos mačos izcīnot četras uzvaras. Austrumu konferencē “Avangard” ir piektajā vietā ar 52 punktiem, no blakus komandām abos virzienos atpaliek par četriem punktiem.

Pirmā no divām sezonas tikšanās reizēm notika decembra sākumā Omskā. Rīgas komanda pirmā izvirzījās vadībā, un rezultāts palika nemainīgs līdz pat trešajam periodam, kad “Avangard” 11 minūšu laikā guva četrus vārtus, kas noveda pie uzvaras ar 4:1.

Nav nekāds pārsteigums, ka favorīte šajā spēlē ir “Avangard”, kuras panākums pēc nospēlētām 60 minūtēm novērtēts ar koeficientu 1,62. Ļoti līdzvērtīgi koeficienti ir uz “Dinamo” uzvaru ( 4,65) un neizšķirtu ( 4,70).