40 EUR bezriska likme
Saņemt

Mourinju pret “Chelsea”: saņem naudu par katriem gūtajiem vārtiem! [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Likme TV piedāvā vienreizēju iespēju izmantot īpašu bonusu sadarbībā ar totalizatoru Synottip. Šī vakara (04.02) Anglijas premjerlīgas centrālās spēles dalībnieki šobrīd ir vieni no spēcīgākajiem klubiem Londonā. Savā starp spēkiem mērosies “Tottenham Hotspur” pret “Chelsea”.

Abas komandas atrodas blakus turnīra tabulā un līdz šim iekrājušas 33 punktus un ieņem, attiecīgi, sesto un septīto vietu. Tiesa gan Totenhemai ir par spēli mazāk. Lieki piebilst, cik svarīgs būs mačs, jo katrs punkts var ļaut komandām pacelties augstāk un iekļūt Eirokausu zonā.

Vārtu guvumus sola arī komandu iepriekšējās tikšanās reizes. No pēdējām 11 astoņās fiksēti vismaz trīs vārtu guvumi.

Synottip bukmeikeri šim mačam par nelieliem favorītiem tomēr izvirza viesus – “Chelsea” futbolistus.

“Hotspur” uzvaraNeizšķirts“Chelsea” uzvara
3,63 3,50 2,18

 

“Synottip” uz šo spēli piedāvā sekojošu bonusu Likme TV atbalstītājiem: neatkarīgi no likmes rezultāta saņem 2 EUR par katriem komandu gūtajiem vārtiem spēlē. 

Bonuss darbosies visiem – gan jaunajiem lietotājiem, gan arī tiem, kuri jau lieto Synottip totalizatoru.

Viss kas ir jāizdara ir jāveic iemaksa vismaz 10 EUR vērtībā, izmantojot kodu “likmetv” un jāveic likme uz konkrēto spēli: “Tottenham Hotspur” pret “Chelsea”.

Likme jāveic pirms spēles, tai jābūt vienkāršajai likmei par mača uzvarētāju un tās vērtībai jābūt vismaz 10 EUR vērtībā. Neatkarīgi no iznākuma saņem papildus 2 EUR par katriem komandu gūtajiem vārtiem pamatlaikā.

Vairāk par kampaņas nosacījumiem lasi ŠEIT

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu