40 EUR bezriska likme
Saņemt

Likme TV īpašais piedāvājums: Bezriska likme un “cashback” Eirolīgas spēlēm [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Likme TV turpina sadarbību ar sporta totalizatoru “Synottip”. Šajā reizē tiek piedāvāti divi lieliski bonusi. Pirmais no tiem būs uz īpašu spēli starp Maskavas apgabala “Khimki” un “Barcelona”. Otrais piedāvājums sevī iekļaus visas 12.01 un 13.01 spēles Eirolīgā.

Piemaskavas un Barselonas vienību spēkošanās būs īpaši saistoša vietējiem līdzjutējiem, jo pretējās nometnēs viens pret otru spēlēs latviešu basketbolisti. “Khimki” komandai šajā spēlē, visticamāk, diemžēl nāksies iztikt bez Jāņa Timmas līdzdalības, toties mačā noteikti piedalīsies Dairis Bertāns.

Kataloniešu kluba sastāvā kā allaž redzēsim spēka uzbrucēju Rolandu Šmitu. Treneru štābā ne mazāk principiāls duelis starp lietuviešu treneriem – pieredzes bagātais Rimas Kurtinaitis pret uzlēcošo zvaigzni Šarūnu Jasikēviču.

Komandu sniegums šajā Eirolīgas sezonā ir diametrāli pretējs. “Barcelona” cīnās par pirmo vietu kopvērtējumā un ir vieni no galvenajiem titula pretendentiem, savukārt “Khimki” ir pārliecinoši pēdējie un piedzīvojuši jau deviņus zaudējumus pēc kārtas.  

Synottip uz šo spēli piedāvā sekojošu bonusu LIKME TV sekotājiem: 5 EUR likmes atmaksa zaudējuma gadījumā, ar nosacījumu, ka likmes koeficients ir diapazonā no 1.5 līdz 5.00.

Vairāk par piedāvājumu, lasi ŠEIT.

Tas vēl nav viss! Lai izmantotu otro bonusu ir jāveic likmi uz jebkuru Eirolīgas notikumu 12.01-13.01 ar koeficientu vismaz 1.5 un tādā gadījumā būs iespējams saņemt 15 % “cashback” līdz pat 150 EUR. Piemēram, veicot likmes uz 100 EUR, tiks saņemti 15 EUR.

Lai piedalītos akcijā ir jāveic vismaz 10 EUR iemaksa ar kodu “likmetv” un jāveic likme vismaz 5 EUR vērtībā uz pirms-notikuma vienkāršo likmi. Svarīgi atcerēties, ka par akcijas likmi tiek uzskatīta tā pirmā pirms notikuma likme, kas veikta ar iemaksas kodu un ievērojot akcijas noteikumus. Tajā var piedalīties gan jaunie, gan esošie klienti. Par kuriem plašāk lasi ŠEIT.

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu