SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Saņemt

Olybet piedāvā jaunajiem klientiem 75€ iepazīšanās bonusu

Saņemt bonusu

Olybet totalizators jau vairākus gadus nodrošina Latvijas sporta līdzjutējiem plašu koeficientu piedāvājumu klāstu uz dažādiem sporta notikumiem. Jebkurš sporta draugs var atrast sev tīkamāko piedāvājumu, un Likme TV jums piedāvā ieskatu tajos.

Jauno klientu 75 eiro iepazīšanās bonuss

Olybet piedāvā lielisku iespēju jaunajiem klientiem iepazīt sporta totalizatoru ar trīs bezriska likmju palīdzību. Viss, kas ir jādara, ir jāveic reģistrācija ar promo kodu STARTS75 un jāveic pirmā iemaksa vismaz 30 eiro vērtībā. To izdarot, klients saņems 3 pirmās likmes 15 eiro vērtībā bez riska!

Kas jāzina par iepazīšanās bonusu?

Piedāvājums ir spēkā jaunajiem klientiem, reģistrējoties ar kodu STARTS75 un tas ir aktīvs visu 2022. gadu. Lai saņemtu 3×15 eiro likmes, uzreiz pēc reģistrācijas jāveic iemaksa vismaz 30 eiro apmērā – likmju minimālais koeficients ir 1.6, bet maksimālais 5.0. Bezriska likmes nav izmantojamas cita piedāvājuma ietvaros, kā arī piedāvājums nav spēkā uz Live likmēm un E-Sport notikumiem.

Bonuss pēc bezriska likmju izmantošanas

Lai pirmo pieredzei ar Olybet padarītu vēl neaizmirstamāku, pēc trīs bezriska likmju izmantošanas ir iespējams iegūt vēl papildus bonusu. Veicot vēl vienu naudas iemaksu 30 eiro vērtībā un, apgrozot vismaz 50 eiro, tu saņemsi 10 eiro vērtu bezriska likmi ar maksimālo koeficientu 5.00. Šo soli ir iespējams atkārtot 3 reizes.

Saņemt bonusu

Mēs izvēlamies

  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • 75€ bonusa likme
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Saņem €50 vērtas likmes!
  • Sporta iepazīšanās piedāvājums 100% naudas atgriešana līdz pat 40 €
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT
SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu