40 EUR bezriska likme
Saņemt

Klondaika.lv aktuālie bonusa piedāvājumi

Saņemt bonusu

Klondaika.lv izveidojusi vairākus īpašos piedāvājumus, lai saviem klientiem piedāvātu labāko un aizraujošāko pieredzi sporta totalizatorā. Šajā rakstā esam apkopojuši aktuālākos piedāvājumus.

Īpašais piedāvājums futbola līdzjutējiem

Eiropas čempionāts futbolā ir sācies, un Klondaika.lv piedāvā saņemt bezriska likmes līdz pat 50 eiro, kā arī naudas atmaksu līdz pat 500 eiro. Katru nedēļu var iegūt 10 eiro bezriska likmi – lai pie tās tiktu, nedēļas laikā jāapgroza vismaz 50 eiro, veicot pirmsspēles likmes uz jebkuriem Euro 2020 notikumiem, pēc tam savā īpašumā iegūstot 100% naudas atmaksu līdz 10 eiro pirmajai aprēķinātajai LIVE likmei uz jebkuru Euro 2020 spēli.

Lai kvalificētos uz naudas atmaksu, nepieciešams katru nedēļu veikt vismaz 5 vienkāršas vai kombinētas pirmsspēles vai LIVE likmes, kuponā iekļaujot vismaz vienu Euro 2020 futbola notikumu. Kad tas tiks izdarīts, kvalificēsies piedāvājumam un saņemsi 5,55% naudas atmaksu līdz 100 eiro no neto zaudējumiem likmēs, kas izdarītas uz Euro 2020 notikumiem.

NHL play-offs piedāvājums

NHL laukumos ledus paliek aizvien karstāks, jo tuvojas izšķirošie Stenlija kausa notikumi. Nedēļas laikā apgrozot vismaz 50 eiro un veicot pirmsspēles likmes uz jebkuriem NHL notikumiem, saņem naudas atmaksu līdz 10 eiro pirmajai aprēķinātajai likmei, kas veikta uz jebkuru NHL spēli.

Tāpat var iegūt naudas atmaksu līdz 200 eiro, ja nedēļas laikā veiktas vismaz 5 vienkāršas vai kombinētas pirmsspēles vai LIVE likmes, kuponā iekļaujot vismaz vienu NHL notikumu. Izpildot nosacījumus, pirmdienā saņemsi 5,55% naudas atmaksu līdz pat 200 eiro no neto zaudējumiem likmēs, kas veiktas uz NHL notikumiem.

Vasaras likmju maratons

Šī piedāvājuma ietvaros iespējams saņemt naudas atmaksu līdz pat 3000 eiro! Kopumā piedāvājuma ietvaros ir 34 soļi, un pēc katra no tiem saņemsi naudas atmaksu. Apgrozot 50 eiro, tavā kontā tiks ieskaitīts 1 eiro. Kad apgrozījums sasniegs 100 eiro, konts papildināsies ar 2 eiro. Pēc pēdējā soļa sasniegšanas jeb, kad apgrozījums būs 52000 eiro, Klondaika.lv papildinās tavu kontu ar 325 eiro! Sasummējot visas atmaksas summas, varēsi tikt pie 3000 eiro!

NBA 10 eiro LIVE bezriska likme

Arī NBA izslēgšanas spēlēs spēles kļūst aizvien saspringtākas, un katra mača vērtība tikai pieaug. Klondaika.lv piedāvā saņemt 10 eiro bezriska likmi, ko var izmantot uz LIVE notikumiem. Lai kvalificētos piedāvājumam, nepieciešams pie iemaksas veikšanas ievadīt kodu NBA10.

Pēc tam jāveic pirmsspēles likmes uz jebkuriem NBA playoffs notikumiem vismaz 50 eiro vērtībā ar kopējo koeficientu vismaz 1,70. Pēc šī soļa izpildes saņemsi naudas atmaksu līdz 10 eiro nākamajai LIVE likmei, kas tiks veikta uz NBA playoffs spēli.

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu