5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Reģistrējies Betsafe un iegūsti dāsnu jauno klientu bonusu!

Saņemt bonusu

Betsafe jaunajiem klientiem piedāvā galvu reibinošu trīs pakāpju bonusu bezriska likmju veidolā. Viss, kas tev jāizdara, jāiziet vienkāršais reģistrācijas process, jāveic pirmā iemaksa vismaz 20 EUR, 100 EUR vai 200 EUR vērtībā un saņem vienu no dāsnākajiem jauno klientu bonusiem Latvijā!

Kā tas strādā?

Kad reģistrācija veikta, klientam jāizvēlas viens no trīs piedāvājumiem un jāizdara pirmsspēles vai LIVE likme 20 EUR, 100 EUR vai 200 EUR apjomā.
Kādi ir bonusi?

  • Veicot likmi 20 EUR vērtībā, spēlētājs saņems 10 EUR bezriska likmi,
  • Veicot likmi 100 EUR vērtībā, spēlētājs saņems 50 EUR bezriska likmi
  • Veicot likmi 200 EUR vērtībā, spēlētajas saņems 100 EUR bezriska likmi

Tikmēr minimālajam vienkāršās vai LIVE likmes koeficientam ir jābūt vismaz 1,50. Savukārt kombinētas likmes gadījumā katram notikumam jāizvēlas koeficents vismaz 1,50 vai vairāk.

Neaizmirsti – lai izmantotu bezriska likmi, ir jāatzīmē zilais logs savā likmes kuponā!

Tāpat svarīgi vērst uzmanību uz to, ka, lai izdarītu nopelnīto bezriska likmi, tavā spēles kontā minimālajam atlikumam jābūt veicamās bezriska likmes apjomā. Piemēram, ja esi nopelnījis 20 EUR bezriska likmi, tad tavā Betsafe spēles kontā jābūt vismaz 20 EUR, lai piedāvājumu varētu izmantot.

Ja jūs zaudēsiet šos 20 EUR, tad Betsafe tos atgriezīs spēles kontā bez nekādiem papildu ierobežojumiem.

Cik ilgā laikā var izmantot piedāvājumu?

Bezriska likmi var izmantot 14 dienu laikā pēc reģistrēšanās, izdarot savu izvēli uz jebkuru sporta totalizatorā pieejamo notikumu. Bonuss spēles kontam tiks pievienots tad, kad izdarītā pirmā likme būs apstrādā un zināms tās iznākums.

Ko vēl piedāvā Betsafe?

Un tas vēl nav viss! Betsafe priecē ne tikai jaunos klientus, bet regulāri nāk klajā ar dažādiem piedāvājumiem arī esošajiem klientiem, ņemot vērā viņu spēlēšanas paradumus un pieredzi.

Izvēloties Betsafe, tu iegūsti kvalitatīvu servisu, kas piedāvā “Trustly” opciju – ātrus pārskaitījumus no bankas uz spēles kontu 15 minūšu laikā (parasti pat ātrāk!), un vēl labāko VIP klubu jeb lojalitātes programmu starp Latvijas sporta totalizatoriem.

Tāpat Betsafe ir pieejams likmju konstruktors, ar kura palīdzību spēlētājs pats var uzkonstruēt sev tīkamu likmi, kā arī Acca apdrošināšanu – nauda tiks atgriezta arī tad, ja likme nelaimēs.

Nepalaid garām savu iespēju un nāc izbaudi Betsafe dāsno piedāvājumu klāstu!

Saņemt bonusu
Mēs izvēlamies
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu
Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
5 x €10 likmes bez riska! + Pasaules kausa piedāvājumi
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu