40 EUR bezriska likme
Saņemt

ReÄ£istrācijas bonuss 11.lv sporta totalizatorā – 3×11 EUR bezriska likmes

Saņemt bonusu

Reģistrējoties jebkurā sporta totalizatorā, Tu noteikti ceri saņemt pašu labāko iepazīšanās bonusu, ko vien sporta likmju uzņēmumi var piedāvāt. Lai palielinātu jaunu klientu piesaisti, no totalizatoru puses būtu nepieciešams, lai bonuss būtu pietiekošs, lai klientu motivētu reģistrēties tieši attiecīgajā likmju portālā.

11.lv online totalizators neatpaliek no industrijas un ikvienam piedāvā nopietnu iepazīšanās piedāvājumu, no kā būs grūti atteikties. Pievienojies plašajam 11.lv klientu lokam un atver šampanieti, jo jebkurš jauns 11.lv klients saņem pašu labāko totalizatora reģistrācijas piedāvājumu – bezriska sporta likmes.

3×11 EUR

Veselas trīs bezriska likmes saņemsi, ja reģistrēsi savu kontu 11.lv totalizatorā un papildināsi to ar vismaz 11 EUR. Veicot šīs darbības, Tev nav jālūko pēc reģistrācijas vai iemaksas koda. Uzreiz pēc iemaksas informē 11.lv klientu atbalstu, kurš Tev nekavējoties piešķirs trīs 11 EUR bezriska likmes.

Piešķirtās 11 EUR likmes vari veikt kā vienkāršas likmes (viens notikums kuponā). Tās var būt gan pirmsnotikuma likmes vai arī LIVE likmes ar koeficientu vismaz 1.50 uz jebkādu sporta veidu. Viecot likmes, neaizmirsti atzīmēt savā kuponā, ka attiecīgā likme ir bezmaksas likme. Šis piedāvājums ir derīgs 30 dienas pēc reģistrācijas mirkļa.

Bezriska sporta likmes ir īpašs bonusa veids, kurš ļauj prognozēt sporta notikumus, neriskējot ne ar centu. Likmju veicēju aprindās šo bonusu sauc arī par bezmaksas likmēm. Tas notiek tā: Tu veic likmi vispirms par savu naudu. Ja likme laimē, vari paturēt visus laimestus, bet, ja likme zaudē, totalizators Tev atmaksā Tavu likmi pilnā apmērā. Dažreiz mēdz gadīties, kad tiek piedāvāti bonusa piedāvājumi, kur likmes atmaksa ir 50%, taču 11.lv atmaksās Tev pilnu likmi – 100% apmērā. Vienmēr iepazīsties ar piedāvājuma noteikumiem.

Kas jādara, lai saņemtu 11.lv bezriska likmes?

  • ReÄ£istrē savu kontu 11.lv totalizatorā.
  • Papildini savu 11.lv kontu par vismaz 11 EUR.
  • Informē 11.lv klienta atbalstu, lai tiktu pie bezriska sporta likmēm.
  • Veic trÄ«s 11 EUR vērtas sporta likmes ar vienu notikumu kuponā
    • Veicot likmes, atzÄ«mē kuponā, ka Å¡Ä«s ir likmes bez riska.
    • Katram notikuma koeficientam jābÅ«t vismaz 1.50.
  • Likmes zaudējuma gadÄ«jumā, saņemsi atpakaļ savu 11 EUR likmi pilnā tās apmērā.
  • Maksimālā naudas summa, ko vari saņemt atpakaļ ir 33 EUR.
Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu