Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Zviedrijas izlases spēlētājs uzskata, ka zaudējums pret Dāniju būs ļoti laba mācība

Karls Klingbergs, likmetv
22. maijs, 2021, 18:24
Karls Klingbergs | Foto: Gints IVUSKANS / AFP

Pēc neveiksmes pasaules čempionāta pirmajā mačā pret Dāniju, Zviedrijas izlases rezultatīvākais spēlētājs Karls Klingbergs (2+1) atklāja savas emocijas.

Jau vēstīts, ka Zviedrijas izlase negaidīti ar 3:4 piekāpās Dānijas izlasei, kuras rindās 3+1 nopelnīja Niklass Jensens.

“Šodien piedzīvojām ļoti sāpīgu mācību. Pirmajā periodā pilnīgi nekas neizdevās, bet otrajā spēlējām nedaudz labāk. Mēs vairāk kontrolējām ripu un pat izvirzījāmies vadībā, taču zaudējām ritmu, kad nācās spēlēt četratā pret četriem pēc abpusējā noraidījuma,” pavēstīja hokejists.

Pašam Klingbergam izdevās piedalīties visos trīs izlases vārtu guvumos, izceļoties divas reizes un reizi atdodot rezultatīvu piespēli.

Šī kļuva par pirmo Dānijas uzvaru pret Zviedrijas izlasi vēsturē.

A grupā, kas savus mačus aizvada Olimpiskajā sporta centrā spēlē Dānija, Zviedrija, Baltkrievija, Slovākija, Lielbritānija, Šveice, Krievijas Olimpiskās komitejas komanda un Čehija.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis