40 EUR bezriska likme
Saņemt

Zviedrija un Čehija mēģinās izrāpties no pēdējām divām vietām grupā, Slovākija – turpināt perfektu čempionātu

Zviedrijas izlase, likmetv
27. maijs, 2021, 10:05
Zviedrijas izlase | Foto: IIHF

Pasaules čempionāta grupu turnīrs ir pusē un šobrīd sākas cīņas par to, kurām komandām izdosies iekļūt ceturtdaļfinālā un kurām nē. Šodienas četros dueļos tiksies Šveices un Slovākijas izlases, ASV un Latvija, Zviedrija un Čehija, kā arī Somija un Itālija. Par Latvijas valstsvienības cīņu var lasīt ŠEIT.

 

24 Jul
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

 

ŠveiceSlovākija

Slovākijas izlasei bijušas divas brīvdienas, kamēr Šveice varēja atpūsties tikai vakar. Čempionāta otrā jaunākā izlase nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu, pārspējot Baltkrieviju, Lielbritāniju un Krievijas Olimpiskās komitejas komandu. Arī šveicieši turnīru iesāka ar divām uzvarām, pārspējot Čehijas un Dānijas izlases, taču 25. maijā pret Zviedriju komanda piedzīvoja līdz šim 2021. gada pasaules čempionāta lielāko neveiksmi, piekāpjoties ar 0:7.

Tik pārliecinošs zaudējums bija pārsteigums lielākajai daļai hokeja fanu, it īpaši tāpēc, ka Zviedrijas izlase līdz tam nebija guvusi nevienu punktu čempionātā, pie tam metienu ziņā Šveice izdarīja par vienu vairāk nekā oponenti.

Slovākija šobrīd ielaidusi četras ripas, bet pretinieku vārtos raidījusi 10 metienus, kas ļāvis pretiniekus pārspēt visos mačos, pat 24. maija duelī Krievijas Olimpiskās komitejas vienību ar 3:1.

Rezultatīvākais Slovākijas izlasē ar sešiem punktiem ir Petrs Cehlariks, bet četrus pievienojis Mareks Hriviks. Pretiniekiem trīs punkti ir Timo Maieram, bet divus guvuši Andreas Ambīls, Gregorijs Hofmans un Niko Hišers.

Neskatoties uz Slovākijas izlases pārliecinošo sniegumu, bukmeikeri par favorītiem šajā spēlē uzskata Šveici, kuriem koeficients uzstādīts 1.86. Slovākijas uzvara novērtēta ar 3.65, bet neizšķirtam tas ir 4.40.

Handikaps uz Šveices izlases uzvaru ar -1.5 vērtēts ar 2.55.

ZviedrijaČehija

Divas izlases, kuras čempionātu iesākušas ļoti neveiksmīgi. Zviedriem pēc trīs spēlēm ir trīs punkti, bet Čehijai tik pat mačos izcīnīti 2 punkti. Pirms turnīra abas vienības bija starp favorītiem uz iekļūšanu starp četrām labākajām izlasēm visā turnīrā, taču šobrīd ir jācīnās, lai izdotos iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Abām vienībām vajadzīgs panākums pamatlaikā, ja tās nevēlas sev situāciju sarežģīt. Pēc šodienas spēles abām komandām nākamais pretinieks būs Lielbritānijas izlase, kura, lai arī tiek uzskatīta par grupas favorīti, spējusi sagādāt galvassāpēs visiem saviem pretiniekiem, izņemot Krievijas Olimpiskās komitejas vienību.

Čempionāta pirmajā mačā Zviedrija piedzīvoja pirmo neveiksmi vēsturē pret Dānijas hokejistiem, kuriem piekāpās ar 3:4, sekoja 0:1 pārsteidzoša neveiksme Baltkrievijai, bet iepriekšējā kārtā ļoti pārliecinoša 7:0 uzvara pret Šveici.

Čehijas izlase čempionātu iesāka ar 3:4 zaudējumu pēdējā minūtē pret Krievijas Olimpiskās komitejas komandu, otrajā mačā ar 2:5 atzina Šveices pārākumu, bet iepriekšējā mačā tikai pagarinājumā ar 3:2 pārspēja Baltkrievijas hokejistus.

Abām izlasēm, iespējams, lielākās galvassāpes sagādā aizsardzība un vārtsargu līnija. Čehu vārtsargs Šimons Hrubecs ne pavisam nedemonstrē tādu sniegumu, kādu rādīja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlēs, kad palīdzēja Omskas “Avangard” izcīnīt Gagarina kausu.

Arī pieredzējušais 38 gadus vecais Viktors Fāsts nav rādījis labāko sniegumu Zviedrijas izlases vārtos.

Eksperti abu vienību iespējas uzvarēt pamatlaikā vērtējuši pavisam līdzīgi, nelielas priekšrocības dodot Zviedrijas izlasei. Viņiem piešķirts koeficients 2.44, bet pretiniekiem tas ir 2.55. Papildlaika varbūtība vērtēta ar 4.20.

Rezultatīvais hokejs mačos, kur piedalās vienības, rosina domāt, ka arī šis būs ļoti rezultatīvs mačs, iespējai, ka abas vienības gūs vairāk nekā 5,5 vārtus, esot 2.22.

SomijaItālija

Veiksmīgu čempionāta sākumu aizvadošajai Somijas izlasei jātiekas ar vienīgo izlasi, kura vēl nav spējusi tikt pie punktiem – Itāliju.

Koeficients uz brīnumu Itālijas izpildījumā ir 70.00.

Neskatoties uz pastarīšu statusu visās spēlēs, pašlaik vienīgais pretinieks, pret ko Itālijas izlasei šajā čempionātā nav izdevies gūt vārtus, ir Latvijas izlase, kurai piekāpās ar 0:3. Varbūtība, ka Itālija gūs vismaz vienus vārtus, vērtēta ar 1.93.

 

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis