40 EUR bezriska likme
Saņemt

Zināms, kuri NHL hokejisti pārstāvēs Krievijas izlasi

Valērijs Bragins, likmetv
14. maijs, 2021, 13:36
Valērijs Bragins | Foto: Krievijas Hokeja Federācija

Krievijas hokeja izlase nosaukusi Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājus, kas pārstāvēs izlasi gaidāmajā pasaules čempionātā Rīgā.

13. maijā tapa skaidrs, ka NHL kluba Otavas “Senators” aizsargs Ņikita Zaicevs veselības problēmu dēļ nepalīdzēs savai nacionālajai izlasei. Tas nozīmē, ka šogad vienību pārstāvēs septiņi hokejisti, kas ikdienu pavada okeāna otrā pusē – Ivans Provorovs (Filadelfijas “Flyers”), Vladislavs Gavrikovs (Kolumbusas “Blue Jackets”), Ņikita Zadorovs (Čikāgas “Blackhawks”), Artjoms Zubs (Otavas “Senators”), Ņikita Ņesterovs (Kalgari “Flames”), Mihails Grigorenko (Kolumbusas “Bue Jackets”) un Aleksandrs Barabanovs (Sanhosē “Sharks”).

Dažādu iemeslu dēļ Krievijas izlasei nāksies iztikt vēl bez virknes NHL spēlējošo – Igora Šestjorkina un Aleksandra Georgijeva (Ņujorkas “Rangers”), Antona Hudobina (Dalasas “Stars”), Ņikitas Zaiceva (Otavas “Senators”), Nikolaja Kņižova (Sanhosē “Sharks”), Artēmija Panarina un Pāvela Bučņeviča (Ņujorkas “Rangers”) un Jevgēņija Dadonova (Otavas “Senators”).

Izlases galvenajam treneris Valērijam Braginam tas ir liels iztrūkums, jo ar visiem iztrūkstošajiem spēlētājiem šī izlase izskatītos iespaidīgi.

 

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis