40 EUR bezriska likme
Saņemt

Zināms jaunās KHL sezonas sākuma datums

Omskas "Avangard", likmetv
26. aprīlis, 2021, 20:29
Omskas "Avangard" | Foto: Omskas "Avangard"

Jaunā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezona sāksies 1.septembrī ar šīs sezonas Gagarina kausa finālistu cīņu, pirmdien savā tīmekļa vietnē paziņoja līgas preses dienests.

Spēle notiks tās komandas laukumā, kura iegūs Gagarina kausu.

Par kausu cīnās Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” un Maskavas CSKA komandu, kurā par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs.

Sērijā līdz četrām uzvarām šobrīd ir neizšķirts 2-2.

Rīgas “Dinamo” šīs sezonas pamatturnīrā izcīnīja 28 punktus 60 spēlēs, ieņemot pēdējo vietu līgā un Gagarina kausā neiekļūstot jau septīto sezonu pēc kārtas.

Šosezon KHL čempionātā piedalījās 23 komandas – 11 Rietumu un 12 Austrumu grupās. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīja pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem katras grupas klubiem iekļuva Gagarina kausa izcīņā.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis