40 EUR bezriska likme
Saņemt

Nīderlande bez liekām problēmām mēģinās pārspēt Ziemeļmaķedoniju

Nīderlandes futbola izlase, likmetv
14. jūnijs, 2021, 15:52
Nīderlandes futbola izlase | Foto: FIFA

Eiropas čempionātā C apakšgrupas turnīra mačā tiksies pastarīte Ziemeļmaķedonijas izlase un vieni no turnīra favorītiem Nīderlandes futbolisti. Dueļa sākums 19:00, un tas risināsies Nīderlandes galvaspilsētā Amsterdamā.

1
X
2
19:00
1
x
2

 

Prognozētie sākumsastāvi:

Ziemeļmaķedonija: vārtsargs – Stole Dmitrijevskis, aizsargi – Stefans Ristovskis, Visars Musliu, Darko Velkoskis, pussargi – Egzijans Alioskis, Stefans Spirovskis, Bobans Nikolovs, Eniss Badri, Elifs Elmass, Arians Ademi, uzbrucējs – Gorans Pandevs.

Nīderlande: vārtsargs – Martens Stekelenburgs, aizsargi – Mathijs de Lihts, Denzels Demfrīzs, Patriks van Ānholts, pussargi – Deilijs Blinds, Džordžinjo Vijnaldums, Frenkijs de Jongs, Martens De Rons, uzbrucēji – Memfiss Depajs, Vauts Vāgenhorsts.

Eiropas čempionātu debitanti ziemeļmaķedonieši izcēlušies ar vienu vārtu guvumu (pret Ukrainu), bet punktus vēl nav spējuši iegūt. Visticamāk, tas neizdosies arī pret “tulpju zemes” pārstāvjiem, kas, lai arī nav rādījuši pārliecinošāko sniegumu, nodrošinājuši sev pirmo vietu C apakšgrupā.

Ziemeļmaķedonija zaudējusi jebkādas iespējas iekļūt izslēgšanas mačos, tāpēc šodien varēs spēlēt bez jebkāda psiholoģiskā spiediena, kas nozīmē, ka mačs varētu būt rezultatīvs, jo abām komandām nav ko zaudēt vai iegūt un varētu spēlēt brīvāk ar skaistām kombinācijām un izspēlēm.

Interesants fakts: 

Ukrainas un Ziemeļmaķedonijas mačs iegāja vēsturē ar to, ka pirmo reizi EČ finālturnīrā abas vienības pamatlaikā nespēja realizēt 11 metru soda sitienu.

Iepriekšējās tikšanās reizes:

Izlases spēkojušās četras reizes. Ziemeļmaķedoniešiem ne reizi nav izdevies gūt panākumu, taču divos mačos izcīnīts neizšķirts. Nīderlandi pārāka bijusi arī divas reizes.

https://likme.tv/likmju-skola/kadus-bonusus-jaunajiem-klientiem-piedava-latvijas-totalizatori-visa-informacija-saja-apskata/

Iepriekšējo četru savstarpējo tikšanās maču rezultāti:

Datums

TurnīrsRezultāts

Uzvarētājs

09.10.2004.

PK kvalifikācija2:2

12.10.2005.

PK kvalifikācija0:0

10.09.2008.

PK kvalifikācija2:1

Nīderlande

01.04.2009.

PK kvalifikācija4:0

Nīderlande

Bukmeikeri uzskata, ka ziemeļmaķedoniešiem nav iespēju pretoties “tulpju zemes” pārstāvjiem, atvēlot viņiem koeficientu 12.50. Iespēja, ka visa mača garumā uzvarētājs netiks noskaidrots, ir 6.05, bet Nīderlandei tā ir 1.32.

https://likme.tv/prognozes/prognoze-niderlande-turpinas-parliecinosi/

Vismaz trīs gūti vārti bijušie iepriekšējās sešās no septiņām cīņām. Bukmeikeri šādam scenārijam uzstādījuši koeficientu 1.55 (Betsafe).

Standings provided by Sofascore
Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis