40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Wizards” un Bertānam pēdējā iespēja iekļūt “play-off”

Dāvis Bertāns, likmetv
19. maijs, 2021, 12:32
Dāvis Bertāns | Foto: NBA.com

Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Vašingtonas “Wizards” “play-in” turnīra izšķirīgajā spēlē tiksies ar lietuvieša Domanta Saboņa pārstāvēto Indiānas “Pacers”, kas otrdien savā laukumā pieveica Šarlotas “Hornets”.

Indiānas “Pacers” Austrumu grupas “play-in” pirmajā kārtā mājās pārspēja Šarlotas “Hornets” ar 144:117 (40:24, 29:21, 39:33, 36:39).

Šarlotas vienībai tas nozīmēja sezonas beigas, bet cīņā par vienīgo atlikušo ceļazīmi uz šā gada “play-off” spēlēm “Pacers” ar “Wizards” tiksies ceturtdien Vašingtonā.

Sabonis uzvarētāju rindās no “triple-double” atpalika par vienu rezultatīvu piespēli, sakrādams arī 14 punktus un 21 atlēkušo bumbu.

Rezultatīvākais mājiniekiem, kam astoņi basketbolisti guva vismaz 12 punktus, bija Ošijs Brisets ar 23 punktiem. Par diviem punktiem mazāk sakrāja Dags Makdermots, bet pie “double-double” tika Gruzijas basketbolists Goga Bitadze – 14 punkti un desmit atlēkušās bumbas.

Viesiem sezonas pēdējā spēlē ar 23 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām rezultatīvākais bija Mailss Bridžess.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis