Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

“Vitjaz” tuvu jauna galvenā trenera atrašanai

Andrejs Nazarovs, likmetv
26. aprīlis, 2021, 11:37
Andrejs Nazarovs | Foto: Sportbox

Pēc portālam “Metaratings” pieejamās informācijas, Andrejs Nazarovs ir favorīts, lai kļūtu par galveno treneri Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubam Podoļskas “Vitjaz“.

Šobrīd vienība izskatot tieši šī speciālista kandidatūru, lai gan iepriekš esot izskatīti Vjačeslava Bucajeva un Jurija Babenko varianti. Ja Nazarovs kļūs par “Vitjaz” galveno treneri, tad tā būs speciālista atgriešanās šajā kluba, jo vienību viņš vadīja no 2010. līdz 2012. gadam.

46 gadus vecais treneris savu karjeru sāka 2007. gadā, kļūstot par Čeļabinskas “Traktor” galveno treneri. Viņš ir trenējis vairākas KHL vienības kā Čerepovecas “Severstal”, Doņenckas “Donbass”, Nursultanas “Barys”, Sanktpēterburgas SKA un Ņižņekamskas “Neftehimik”, kas līdz šim bijis speciālista pēdējais vadītais klubs.

2020./2021. gada sezonu “Vitjaz” rindās spoži aizvadīja latvietis Kaspars Daugaviņš, kurš 58 regulārās sezonas spēlēs nopelnīja 49 punktus (17+32). Šobrīd viņš ir kļuvis par brīvo aģentu.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis