40 EUR bezriska likme
Saņemt

Viens no Madrides “Real” līderiem pagarina līgumu

Luka Modričs, likmetv
25. maijs, 2021, 14:42
Luka Modričs | Foto: TEAMTalk

Horvātu futbola pussargs Luka Modričs vēl uz vienu gadu pagarinājis līgumu par Madrides “Real” komandu, tādējādi izbeidzot spekulācijas par savas karjeras nākotni.

2018.gada Zelta bumbas ieguvēja līgums ar Madrides klubu drīzumā beigtos, tomēr pagarinājums nozīmē, ka horvāts “Real” spēlēs vēl līdz 2022.gada jūnijam.

Modriča karjera ir uzplaukusi pēc tam, kad viņš pirms deviņiem gadiem no Totenhemas “Hotspur” pārcēlās uz Madridi.

Šajā laikā kopā ar komandu viņš ieguvis četras UEFA Čempionu līgas trofejas, un 35 gadu vecumā joprojām ir viens no “Real” līderiem.

“Real” prezidents Florentino Peress aprīlī apstiprināja, ka ir panākta vienošanās par Modriča nākotni komandā, tomēr par līguma pagarinājumu oficiāli paziņots otrdien – trīs dienas pēc tam, kad beidzās “La Liga” sezona, “Real” zaudējot čempiona titulu Madrides “Atletico”.

Horvātijas izlases spēlētājs Modričs “La Liga” šajā sezonā aizvadījis 35 spēles, kas ir lielākais spēļu skaits “La Liga” laukuma spēlētāju vidū.

2018.gadā Modričs bija Horvātijas izlases līderis, kad tā Pasaules kausa finālā zaudēja Francijas futbolistiem.

Pagaidām nav skaidrības par galvenā trenera Zinedina Zidāna un komandas kapteiņa Serhio Ramosa nākotni “Real” rindās.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis