40 EUR bezriska likme
Saņemt

Viena no Krievijas lielākajām hokeja zvaigznēm nepievienosies izlasei PČ

Aleksandrs Ovečkins, likmetv
24. maijs, 2021, 9:27
Aleksandrs Ovečkins | Foto: NHL

Krievu hokejists Aleksandrs Ovečkins, kurš ikdienā pārstāv Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu Vašingtonas “Capitals”, pēc izstāšanās Stenlija kausa pirmajā kārtā pret Bostonas “Bruins”, nepievienosies Krievijas Olimpiskās komitejas komandas sastāvam Rīgā notiekošajā pasaules čempionātā.

Šāds lēmums pieņemts, lai hokejists varētu izārstēt vairākas traumas, ko guvis sezonas gaitā, ziņo Krievijas hokeja federācija.

Tikmēr NHL kluba “Capitals” vārtsargs Iļja Samsonovs un aizsargs Dmitrijs Orlovs ir gatavi palīdzēt savai izlasei. Gatavību pievienoties paziņojis ar Sentluisas “Blues” uzbrucējs Vladimirs Tarasenko.

Pasaules čempionāts Rīgā risinās no 21. maija līdz 6. jūnijam. Krievijas izlase spēlē A grupā ar Čehiju, Zviedriju, Šveici, Dāniju, Lielbritāniju, Baltkrieviju un Slovākiju.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis