Velsas un Dānijas duelis uzsāks EČ izslēgšanas spēles

22. jūnijs, 2021, 11:27

26. jūnijā plkst. 19:00 dueli Eiropas futbola čempionāta astotdaļfinālā aizvadīs Velsas un Dānijas valstsvienības.

2

Velsa turnīru aizvadīja A apakšgrupā ar Itāliju, Šveici un Turciju. Gūstot vienu uzvaru, reizi spēlējot neizšķirti un atzīstot itāļu pārākumu, britu salas pārstāvjiem izdevās iegūt otro pozīciju. Tas nozīmē, ka pretim stāsies B grupas otro vietu izcīnījusī Dānija.

Dānija astotdaļfinālā vietu nodrošināja pēdējā kārtā, ar 4:1 pārspējot Krievijas vienību un pateicoties Beļģijas uzvarai pret Somiju. Līdz duelim ar krieviem dāņi nebija guvuši ne punktu, pirmajā duelī piekāpjoties somiem, bet otrajā kārtā, parādot lielu gribasspēku un enerģiju, tikai ar 1:2 atzīts Beļģijas pārākums.

Velsieši grupu turnīrā spēja gūt trīs vārtus, pa reizei izceļoties Konoram Robertam, Āronam Remzijam un Kīferam Mūram.

Dānija pretinieku vārtsargu spēja pārspēt piecas reizes, rezultatīvākajam ar diviem sitieniem esot Jusufam Polsenam.

Velsa ar dāņiem futbola laukumā tikušies 10 reizes, ne reizi nespēlējot neizšķirti. Nedaudz labāk veicies tieši Dānijai, kas laukumu kā uzvarētāji pametuši sešas reizes, ieskaitot iepriekšējās divas tikšanās 2018. gadā UEFA Nāciju līgā. Velsa iepriekšējo reizi panākumu savstarpējā duelī svinēja 2008. gadā.

16.11.2018.Nāciju līga2:1Dānija

Bukmeikeri prognozē, ka Dānija izcīnīs uzvaru pamatlaikā un iekļūs ceturtdaļfinālā, piedāvājot koeficientu 1,90, kā otrs reālākais scenārijs tiek minēts neizšķirts pēc nospēlētām 90 minūtēm ( 3,30), bet vismazāk ticamāk ir Velsas uzvara – koeficients 5,30.