40 EUR bezriska likme
Saņemt

Vai Samanta Tīna pārsteigs Eiropu?

Samanta Tīna, likmetv
13. maijs, 2021, 13:54
Samanta Tīna | Foto: LSM

No 18. līdz 22. maijam Nīderlandes pilsētā Roterdamā norisināsies starptautiskais dziesmu konkurss “Eirovīzija 2021”. Tajā pārstāvēta tiks arī Latvija, kuras godu šogad aizstāvēs valstī labi zināmā dziedātāja Samanta Tīna ar dziesmu “The Moon Is Rising”.

Dziedātāja uzstāsies otrajā pusfinālā, kas risināsies 20. maijā un sāksies plkst. 22:00 pēc Latvijas laika. Tīna konkurēs ar Šveices, Bulgārijas, Islandes, Somijas, Grieķijas, Sanmarīno, Serbijas, Portugāles, Moldovas, Albānijas, Dānijas, Austrijas, Igaunijas, Čehijas, Polijas un Gruzijas pārstāvjiem. 

Latvietes iespēju kvalificēties finālam bukmeikeri vērtē ar koeficientu 3.00, bet varbūtība, ka tas nenotiks, ir 1.33. Tikmēr koeficients uz to, ka Latvijas pārstāve iekļūs starp konkursa 10 labākajām valstīm, uzstādīts uz 15.00.

“Betsafe” jaunajiem klientiem piedāvā likmi uz to, ka Samanta Tīna iekļūs finālā, tam uzstādot koeficientu 10.00. Uz šo varbūtību maksimālā likme, ko var uzlikt, ir trīs eiro.

Opcija, ka Latvijas pārstāve iekļūs finālā un tajā finišēs 15 labāko valstu starpā, arī vērtēta ar koeficientu 10.00 pie “Betsafe”.

2. pusfinālā vislabāk vērtēta Šveice, kuras koeficients ir 1.02. Mūsu ziemeļu kaimiņiem igauņiem varbūtība nonākt finālā vērtēta ar koeficientu 2.50.

No Baltijas valstīm visaugstāko pozīciju konkursa noslēgumā prognozē Lietuvai, kura vērtēta ar 1.07.

Visaugstākās izredzes uzvarēt Eirovīzijā tiek piešķirtas Itālijai, kuras koeficients ir 3,50, kā otra galvenā favorīte tiek minēta Malta ( 4,00), savukārt trešo vietu ieņem Francija ar koeficientu 4,25.

No “Lielā piecinieka” (valstis, kurām nav jāpiedalās pusfinālā) un mājiniekiem (Nīderlandei) vislabāko rezultātu prognozē Itālijai ar 1,77, bet sliktāko Nīderlandei un Lielbritānijai – 51.00.

https://likme.tv/prognozes/prognoze-italija-uzvares-eirovizija/

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss