Vācijai vēl viena graujoša uzvara

Vācijas hokeja izlase, likmetv
22. maijs, 2021, 14:40
Vācijas hokeja izlase | Foto: © Jari PestelacciJp/Sport Press Photo via ZUMA Press

Vācijas izlase sestdien arī savā otrajā pasaules hokeja čempionāta spēlē svinēja pārliecinošu panākumu, uzvarot norvēģus.

B grupas pirmajā sestdienas spēlē otro pārliecinošo uzvaru divu dienu laikā čempionātā svinēja Vācija, kas ar 5:1 (1:0, 3:1, 1:0) pieveica Norvēģiju.

Uzvaras pamatus vācieši ielika desmit minūšu un 51 sekundes laikā pirmās trešdaļas beigās un otrās pirmajā pusē, gūdami četrus bezatbildes vārtus.

Rezultātu 16 sekundes pirms pirmā pārtraukuma atklāja Matiass Plahta, 24.minūtē vārtus vairākumā guva Leo Gevanke, 27.minūtē – Leo Pfēderls, bet 31.minūtē 4:0 panāca Lukass Reihels.

37.minūtē vārtus guva arī norvēģi, izceļoties Ēmilam Lillebergam.

Spēles gaitu gan tas daudz nemainīja, jo 45.minūtē Leans Bergmanis iemeta arī piektos vārtus Vācijas izlases labā.

B apakšgrupā seši punkti divās spēlēs ir Vācijai, trīs punkti vienā spēlē – Latvijai, bet Kanāda, Norvēģija un Itālija vienā cīņā ir bešā. Turnīrā vēl nav iesaistījusies ASV, Somija un Kazahstāna.

Latvijas izlase B grupas duelī “Arēnā Rīga” plkst.20.15 tiksies ar Kazahstānu, tiešraidē maču pārraidot Latvijas Televīzijas 7.kanālam.