40 EUR bezriska likme
Saņemt

Uz Rīgas “Dinamo” galvenā trenera amatu četri kandidāti

Sergejs Zubovs, likmetv
31. marts, 2021, 16:22
Sergejs Zubovs | Foto: KHL

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas “Dinamo” galveno treneri izraudzīsies no četriem kandidātiem, sarunā ar Krievijas ziņu aģentūru “RIA Novosti” teica kluba padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.’

Jau ziņots, ka Bijušais Krievijas hokeja izlases aizsargs Sergejs Zubovs ir viens no kandidātiem uz galvenā trenera amatu Rīgas “Dinamo”.

Sarunā ar “RIA Novosti” Savickis atklāja, ka uz galvenā trenera amatu kandidē četri speciālisti, bet jaunais treneris tiks paziņots tuvākajā laikā.

“Domāju, ka 10-14 dienu laikā nosauksim jauno treneri. Kandidāti ir no Somijas, Krievijas un Latvijas, taču viņu vārdus nevēlētos atklāt,” pauda Savickis.

3.martā “Dinamo” pārtrauca sadarbību ar Pēteri Skudru, kuru par komandas galveno treneri iecēla pērn 20.jūlijā. Viņa vadībā “Dinamo” šosezon 60 spēlēs izcīnīja 28 punktus un bija vājākā vienība visā līgā.

Rīdzinieki Gagarina kausā nav spēlējuši septiņas sezonas pēc kārtas.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis