Ukraina dosies pēc pirmā panākuma

Ukrainas futbola izlase, likmetv
9. jūnijs, 2021, 16:40
Ukrainas futbola izlase | Foto: World Soccer

Otro kārtu Eiropas čempionāta C apakšgrupā atklās duelis starp Ukrainas un Ziemeļmaķedonijas izlasēm, tas sāksies plkst. 16:00. Mačs norisināsies Rumānijas galvaspilsētas Bukarestes stadionā “National Arena”.

Potenciālie sākumsastāvi:

Ukraina: vārtsargs – Georgijs Buščans, aizsargi – Nikolajs Matvijenko, Aleksandrs Karavajevs, Vitālijs Mikolenko, Iļja Zabirnijs, pussargi – Andrijs Jarmolenko, Oleksandrs Zinčenko, Ruslans Maļinovskis, Sergejs Sidorčuks, uzbrucēji – Romāns Jaremčuks, Artjoms Besedins.

Ziemeļmaķedonija: vārtsargs – Stole Dimitrijevskis, aizsargi – Stefans Ristovskis, Visars Muslivs, Darko Velkoskis, pussargi – Egzijans Alioskis, Bobans Nikolovs, Eniss Bardi, Elifs Elmass, Arijans Ademis, uzbrucēji – Gorans Pandevs, Aleksandars Traikovskis.

Traumas dēļ šajā mačā nepiedalīsies Aleksandrs Zubkovs, tomēr, iespējams, ka turnīrs futbolistam vēl nav noslēdzies.

Ukraiņi pirmajā spēlē gandrīz pārsteidza C grupas favorītus nīderlandiešus, atspēlējoties no deficīta 0:2, taču piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Denzels Demfrīzs neļāva tikt pie vismaz punkta jau pirmajā duelī. Ar rezultatīviem sitieniem Ukrainai atzīmējās Andrijs Jarmolenko un Romāns Jaremčuks.

Ziemeļmaķedonieši debijā EČ finālturnīros spēkojās ar Austriju. Pirmajam puslaikam rezultāta ziņā esot līdzīgam, tas noslēdzās neizšķirti 1:1, bet otrajā puslaikā uz laukuma turpinājās austriešu dominance, kas rezultējās divos vārtu guvumos, cīņai noslēdzoties 3:1. Eiropas futbola čempionātu debitantu rindās pirmos vārtus guva to līderis un pieredzējušākais spēlētājs Gorans Pandevs.

Interesants fakts:

Gorans Pandevs, gūstot vārtus pret Austriju, kļuvis par otru vecāko spēlētāju Eiropas čempionātos, kam izdevies izcelties, – spēlētājs bija 37 gadus un 321 dienu vecs.

Ukraiņi ar ziemeļmaķedoniešiem tikušies četras reizes, labākiem esot divos mačos, reizi piekāpjoties, bet vēl vienā duelī spēlējot neizšķirti.

Ukraina

Eksperti uzskata, ka ukraiņiem nebūs problēmas pret Ziemeļmaķedonijas pārstāvjiem, atvēlot viņiem varbūtību 1.75. Iespēja uz neizšķirtu vērtēta ar 3.85, bet uz Ziemeļmaķedonijas panākumu – 5.50.