40 EUR bezriska likme
Saņemt

UFC prezidents un Džeiks Pols iesaistās vārdu apmaiņā

Dana Vaits un Džeiks Pols, likmetv
13. maijs, 2021, 12:26
Dana Vaits un Džeiks Pols | Foto: Sportskeeda

UFC prezidents Deina Vaits paziņojis, ka aizliedz saviem cīkstoņiem doties ringā ar Džeiku Polu, kurš savā iepriekšējā cīņā jau pirmajā raundā nokautēja Benu Askrēnu.

“Es nekad neiesaistīšos biznesā ar tiem puišiem (brāļiem Poliem). Tas nav tas, ar ko mēs nodarbojamies. Netaisos atdot savus cīkstoņus “velns viņu zina” kāda iemesla dēļ. Viennozīmīgi!” iesāka UFC prezidents.

Vaits bokseru darbības nosauca par spēlītēm, kurām nevēlas ziedot savus atlētus: “Viņi var savākt kaudzi ar “manekeniem” un spēlēt savas spēlītes ar viņiem, nevis mani vai maniem puišiem.”

“Džeikam līdz šim bijušas trīs cīņas un es nezinu vai man ticēt duelim ar Askrēnu. Es vēl neesmu nonācis pie gala slēdziena. Paskatīsimies, cik ilga būs viņa 15 minūšu slava. Viņš rīkojās gudri, necīnoties ar tiem, kas viņam var nodarīt pāri,” noslēdza Deina Vaits.

Slavenais “blogeris” atbildi ilgi parādā nepalika.

“Dārgais Deina, es savās 15 minūtēs slavas esmu sasniedzis vairāk nekā tu visā savā boksa dzīvē. Tu biji boksa instruktors. Tavu boksa realitātes šovu atcēla pēc vienas epizodes. Promoteru kompānija “Zuffa Boxing” “nomira” brīdī, kad sāka darboties,” teica Džeiks Pols.

Zināms, ka 6. jūnijā risināsies boksa cīņa starp Džeika brāli Loganu un Floidu Meivezeru. Bokserim preses konferencē bija asa saķeršanās ar Džeiku Polu, pēc kuras viņš paziņoja, ka gatavs aizvadīt divas cīņas vienā vakarā – pret Loganu, kas bija plānots un arī Džeiku Polu.

 

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis