40 EUR bezriska likme
Saņemt

UEFA prezidents: Priekšroku dotu finālčetrinieka sacensībām

UEFA prezidents Aleksanders Čeferins, likmetv
29. maijs, 2021, 17:15
UEFA prezidents Aleksanders Čeferins | Foto: UEFA

Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) prezidents Aleksandrs Čeferins 2024.gadā “priekšroku dotu finālčetrinieka sacensībām UEFA Čempionu līgā“, UEFA prezidentu sestdien citē Francijas laikraksts “L’Equipe”.

Čeferins Francijas laikrakstam interviju sniedza pirms sestdienas UEFA Čempionu līgas fināla, kurā Portugāles ostas pilsētā Portu tiksies divas Anglijas komandas – Mančestras “City” un Londonas “Chelsea”.

“Personīgi es vēlētos, lai tas notiktu,” viņš teica sarunā ar “L’Equipe” žurnālistu. “Tas varētu būt lieliski. Un efektīvi ieņēmumu ziņā, ja tas būs izdarīts labi.”

Tomēr Čeferins atzina, ka šim uzvarētāja noskaidrošanas modelim būtu gan “priekšrocības, gan trūkumi”.

“Steigas nav. Mēs to varam izlemt pēc gada,” saka Čeferins, piebilstot, ka šī ideja viņu piesaistīja pēc tam, kad pagājušā gada turnīrs beidzās ar finālastotnieka sacensībām.

Reaģējot uz koronavīrusa izraisīto krīzi, astoņas ceturtdaļfināla dalībnieces 2020.gadā pulcējās Lisabonā, un pēdējās trīs kārtas tika izspēlētas divu nedēļu laikā.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis