40 EUR bezriska likme
Saņemt

“TTT Rīga” pamatīgi sagrauj BJBS “Rīga”/”Juniores”

"TTT Rīga", likmetv
24. aprīlis, 2021, 15:40
"TTT Rīga" | Foto: TTT Rīga

“TTT Rīga” komanda sestdien svinēja pārliecinošu uzvaru, iekļūstot Douglas” Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) finālā.

“TTT Rīga” pusfinālā sagrāva BJBS “Rīga”/”Juniores” ar 89:44 (22:14, 21:13, 22:7, 24:10).

Uzvarētāju labā “double-double” – 18 punkti un 14 atlēkušās bumbas – sasniedza Gunta Baško. 16 punkti Ievas Pulveres kontā, pa 12 punktiem guva Raina Tomašicka un Džesika Tomasa, kurai arī sešas rezultatīvas piespēles. 11 punkti tika Dinijai Pāvelsonei, desmit punkti un septiņas rezultatīvas piespēles – Ilzei Jākobsonei, bet septiņiem punktiem astoņas atlēkušās bumbas pievienoja Karlīne Pilābere.

Pretinieču rindās 15 punktus guva Nikola Priede, 11 – Paula Kļeščova.

Finālčetrinieka turnīrā Liepājā 24.aprīlī otrā pusfinālā spēlēs “Latvijas Universitāte” un “Liepāja”/LSSS. Valsts čempiones un pārējo medaļu komplektu ieguvējas kļūs zināmas 25.aprīlī.

LSBL elites grupā visās 16 spēlēs uzvarēja “TTT Rīga”, otrā ar 11 uzvarām bija “Latvijas Universitāte”, bet “Liepāja”/LSSS vienība izcīnīja astoņas uzvaras, visām nodrošinot vietu pusfinālā. Tālāk ar trim panākumiem sekoja “Rīgas Stradiņa Universitātes” (RSU) komanda, bet turnīra tabulu ar divām uzvarām noslēdza BJBS “Rīga”/”Juniores”.

Četru komandu cīņā par ceturto vietu pusfinālā svētdien RSU ar 73:74 piekāpās BJBS “Rīga”/”Juniores” vienībai.

2021.gada sezonā Covid-19 ierobežojumu dēļ nenotika Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīrs. Latvijas sieviešu čempionāta dalībnieku klasifikācija notika saskaņā ar komandu ieņemtajām vietām “Douglas” Baltijas Basketbola līgas noslēguma tabulā 2020.gada 1.martā.

Par Latvijas čempioni tika pasludināta “TTT Rīga”, otro vietu izcīnīja “Liepāja”/LSSS, trešo – RSU komanda.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis