40 EUR bezriska likme
Saņemt

Torntons atzīmējas vēstures ailēs

Džo Torntons, likmetv
7. maijs, 2021, 14:32
Džo Torntons | Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Toronto “Maple Leafs” veterāns Džo Torntons kļuvis par ceturto spēlētāju, kurš 41 gada vecumā guvis punktus septiņos mačos pēc kārtas.

Kanādietis šo sasniegumu panāca spēlē pret Monreālas “Canadians”, rezultatīvi piespēlējot vārtu guvumā. Septiņu rezultatīvo spēļu sērijā veterānam gūti tik pat punkti. Pirms tam hokejists nebija spējis gūt punktus 17 mačos pēc kārtas.

Torntons kļuvis par tikai ceturto spēlētāju NHL, kurš spējis gūt šādu sēriju starp spēlētājiem, kuriem ir vismaz 41 gads. Pirms viņa to paveikt spējuši tikai – Tēmu Selanē (deviņas rezultatīvas spēles pēc kārtas), Igors Larionovs (astoņu rezultatīvu dueļu sērija)  un Jaromirs Jāgrs (gūti punkti septiņās cīņās pēc kārtas).

2020./2021. gada sezonā Torntons piedalījies 41 spēlē, izceļoties ar pieciem vārtu guvumiem un 14 rezultatīvām piespēlēm. Viņam arī pozitīvs lietderības koeficients +6.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis