40 EUR bezriska likme
Saņemt

Šveice mēģinās iekļūt astotdaļfinālā

Šveices futbola izlase, likmetv
14. jūnijs, 2021, 12:02
Šveices futbola izlase | Foto: Euronews

Eiropas čempionātā A grupā paralēli cīņai starp Itāliju un Velsu, 19:00 risināsies arī duelis starp Šveices un Turcijas futbolistiem. Spēle risināsies Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku.

1
X
2
19:00
x 21
2 301

 

Prognozētie sākumsastāvi:

Šveice: vārtsargs – Jans Zommers. aizsargi – Rikardo – Rodrigess, Fabians Šērs, Manuels Akandži, Niko Elvedi, Kevins Mbabu, pussargi – Granīts Džaka, Džerdans Šaķiri, Remo Froilers, uzbrucēji – Hariss Seferovičs, Brels Embolo.

Turcija: vārtsargs – Urudžans Čakirs, aizsargi – Kāns Aihans, Čaglars Sejudžu, Mehmets Zeki – Čeliks, Merts Muldurs, pussargi – Ozans Tufans, Hakans Čalhanoglu, Okajs Jokušlu, Džengizs Unders, Kenans Karamans, uzbrucējs – Buraks Jilmazs.

Turcijas izlases aizsargs Umuts Merazs izlaidīs cīņu traumas dēļ.

Pēc divām kārtām Šveice ieņem trešo pozīciju A apakšgrupā un ir pēdējā sestajā vietā ar vismazāk punktiem no visām citu grupu trešo pozīciju turētājām. Uzvara, visticamāk, ļaus komandai ielauzties starp četrām labākajām trešo vietu komandām, taču pirms tam “jāpārkāpj astei”.

Šveice un Turcija ar 0:3 atzina spēcīgās Itālijas pārākumu, liekot domāt, ka itāļi ir ļoti nopietni gatavojušies šim čempionātam, bet pret Velsu labāk nospēlēja Šveice, kas ieguva vienu punktu (1:1). Turcija iepriekšējā kārtā ar 0:2 atzina velsiešu pārākumu.

Turkiem šai spēlei nav liela svara, jo pat uzvaras gadījumā nav lielas iespējas, ka viņiem izdosies kvalificēties izslēgšanas spēlēs. Šveicei ir nepieciešama uzvara, jo neizšķirta gadījumā tā principā būs zaudējusi pilnīgi jebkādus variantus turpināt turnīru, ja vien Spānija savā pēdējā grupu turnīra spēlē nezaudēs ar graujošu rezultātu pret Slovākiju.

Šveicieši ar turkiem spēkojušies 15 reizes, labāk veicoties Turcijas izlasei. Gūti astoņi panākumi, trīs reizes uzvarētāju noskaidrot nav izdevies, bet Šveice uzvarējusi četrās spēlēs.

https://likme.tv/likmju-skola/kadus-bonusus-jaunajiem-klientiem-piedava-latvijas-totalizatori-visa-informacija-saja-apskata/

Iepriekšējo piecu savstarpējo maču rezultāti:

DatumsTurnīrsRezultātsUzvarētājs
14.12.1994.EČ kvalifikācija2:1Šveice
26.04.1995.EČ kvalifikācija2:1Turcija
12.11.2005.PK kvalifikācija2:0Šveice
16.11.2005.PK kvalifikācija4:2Turcija
11.06.2008.Eiropas čempionāts2:1Turcija

Pēc turnīrā demonstrētā snieguma, labāka iespēja uzvarēt šajā mačā piešķirta Šveicei, kuras panākuma iespēja, vērtēta ar 1.72. Neizšķirtam piešķirts koeficients 4.00, bet Turcijai 5.40.

https://likme.tv/prognozes/prognoze-sveice-parspes-turciju/

Turcijas izlase ielaidusi otrajā puslaikā septiņos no astoņiem iepriekšējiem mačiem. Iespēja, ka šveiciešiem izdosies gūt vārtus otrajās mača 45 minūtēs, vērtēta 1.45.

https://likme.tv/prognozes/prognoze-sveice-un-turcija-dosies-uz-prieksu/

https://likme.tv/prognozes/prognoze-turcija-reabilitesies-par-neveiksmigajam-spelem/

https://likme.tv/prognozes/prognoze-sveice-saglabas-ceribas-uz-astotdalfinalu/

https://likme.tv/prognozes/prognoze-sveicei-izdosies-uzvaret-velsa-nezaudes-italiem/

https://likme.tv/prognozes/prognoze-sveice-un-turcija-spes-gut-vartus/

Standings provided by Sofascore
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss