40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Suns” un “Bucks” cīņā par 3. uzvaru NBA finālsērijā

17. jūlijs, 2021, 17:59
Foto: TT

Šodien plkst. 4:00 tiks aizvadīta piektā finālspēle Nacionālajā basketbola asociācija (NBA), kurā spēkosies Fīniksas “Suns” un Milvoki “Bucks”. Šobrīd sērijā rezultāts vēsta 2-2, un šīs nakts mačs tiks aizvadīts Fīniksā. 

Līdz šim visās četrās cīņās panākumus guvušas mājinieces, kas nozīmē, ka neliela priekšrocība ir tieši “Suns” basketbolistiem. 

Fīniksai laukuma nedosies Dario Šāričs, kuram sezona traumas dēļ jau ir noslēgusies, bet pretiniekiem traumēts ir Donte Divicenzo. 

Pirmajās divās spēlēs “Suns” uzvarēja ar +13 un +10, pietuvojot sevi titulam, lielisku sniegumu rādot līderiem Krisam Polam un Devinam Būkeram, kuri pirmajā duelī guva attiecīgi 32 un 27 punktus, bet otrajā 23 un 31.

Divos sekojošajos mačos Milvoki vienība neļāva saviem pretiniekiem atrauties un bija labāki savā mājas laukumā, ceturtajā spēlē uzvaru svinot vien pateicoties ceturtajā ceturtdaļā rādītajam sniegumam un Krisa Midltona pūlēm.

Par favorītiem uzskatīti tieši mājinieki, kuriem piešķirts koeficients 1.60, bet “Bucks” saņēmuši uzvaras varbūtību 2.55.

 

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis