40 EUR bezriska likme
Saņemt

Stīvs Kers atklājis savu attieksmi pret “play-in”

Stīvs Kerrs, likmetv
14. maijs, 2021, 12:24
Stīvs Kerrs | Foto: Golden Gate Sports

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Goldensteitas “Warriors” galvenais treneris Stīvs Kers atklājis, ka atbalsta “play-in” sistēmu.

“Es to atbalstu. Aizvadītais mēnesis skatītājiem bijis ļoti interesants. Viss ir forši,” atklājis treneris.

Par to, ka “play-in” izspēlē turnīrs var beigties jau pēc divām spēlēm, slavenais speciālists atklāja, ka tas esot tikai normāli: “Ja ieņēmi septīto pozīciju, bet pēc tam piedzīvoji divas neveiksmes pēc kārtas, arī “play-off” nesanāktu nekas labs jebkurā gadījumā. Tas ir fakts.”

Iepriekš vairāki spēlētāji, klubu īpašnieki un treneri izteikuši nepatiku pret jauno “play-in” sistēmu, kurā piedalās komandas, kas regulārajā sezonā ieņēmušas septīto līdz 10. vietu konferencē. Zināmākie no izspēles pretiniekiem ir Losandželosas “Lakers” superzvaigzne Lebrons Džeimss un Dalasas “Mavericks” brīnumbērns Luka Dončičs.

 

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis