40 EUR bezriska likme
Saņemt

Šteinbors vārtos atgriežas ar neveiksmi

Pāvels Šteinbors, likmetv
25. aprīlis, 2021, 16:12
Pāvels Šteinbors | Foto: Gazeta Wspolczesna

Latvijas futbola izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors svētdien pēc vairāk nekā četru mēnešu pārtraukuma stājās Polijas ekstraklases vienības Belastokas “Jagiellonia” vārtos, komandai piedzīvojot zaudējumu.

“Jagiellonia” viesos ar 0:2 (0:1) zaudēja Poznaņas “Warta”.

Šteinboram šī šogad bija pirmā spēle Polijas ekstraklasē. Iepriekš viņš Belastokas vienības vārtos stājās 13.decembrī.

Mājinieku Šteinboru pirmo reizi pārspēja 40.minūtē, kad izcēlās Lukašs Tralka. Otro reizi Latvijas vārtsargs kapitulēja četras minūtes līdz pamatlaika beigām, pārsvaru dubultojot Makanam Baku.

Svētdien Polijas čempionātā spēli aizvadīs arī Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia”, kas tiksies ar līdervienību Varšavas “Legia”.

Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” ar 49 punktiem 26 spēlēs ieņem trešo vietu, “Lechia” ar 38 punktiem ir septītā, bet Belastokas klubs ar 33 punktiem 27 dueļos ieņem 11.pozīciju.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis