40 EUR bezriska likme
Saņemt

Sorokins: Esmu neizsakāmi lepns par to kā mūsu puiši spēlēja

Oļegs Sorokins, likmetv
29. aprīlis, 2021, 13:23
Oļegs Sorokins | Foto: LHF

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlasei trešdien pasaules čempionāta mačā bija daudz labu iespēju pret vienu no labākajām komandām pasaulē, uzsver valstsvienības galvenais treneris Oļegs Sorokins.

Jau ziņots, ka Latvijas hokejisti ASV notiekošā pasaules čempionāta elites divīzijas otrajā spēlē trešdien ar rezultātu 2:4 (0:0, 1:2, 1:2) piekāpās vienaudžiem no Kanādas. Latvijas izlases labā vārtus guva Anrī Ravinskis un Sandis Vilmanis.

“Esmu neizsakāmi lepns, par to kā mūsu puiši spēlēja un ziedojās. Tāpat bija veiksmīgas epizodes un viņi turējās pie spēles plāna. Mums bija daudz labu iespēju pret vienu no labākajām komandām pasaulē,” turnīra rīkotāji citē Sorokina teikto.

Kanādas hokejisti uzvaru nodrošināja vien 43 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad panāca 4:2.

“Pēc tam, kad Kanāda guva ļoti daudz vārtus pret Zviedriju, negribējām pat skatīties spēles video. Kā trenerim un arī kādreiz kā spēlētājām man ir bijuši labi mači pret Kanādu. Ir tikai viena spēle un tā bija šodien. Teicu puišiem, ka tā ir svarīgākā spēle viņu līdzšinējās karjerās, tāpēc jāparāda visu, uz ko viņi ir spējīgi. Viņi to arī izdarīja,” stāstīja Sorokins.

A apakšgrupā pēc divām spēlēm līdere ar sešiem punktiem ir Kanāda, pa trim punktiem iekrājušas Baltkrievija, Šveice un Zviedrija, bet Latvija pagaidām ir bešā.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss