Slovākija pārliecinoši tiek galā ar Baltkrieviju

Slovākijas hokeja izlase, likmetv
21. maijs, 2021, 23:04
Slovākijas hokeja izlase | Foto: xJustPictures.ch/JarixPestelaccix

Pasaules čempionāta A grupas otrajā spēlē tikās Baltkrievijas un Slovākijas hokejisti, kur ar 5:2 labāki izrādījās otrie.

Jau pirmajā periodā Slovākijas izlasei izdevās gūt trīs vārtus, divreiz izceļoties Kristianam Pošpišlam, bet reizi precīzs bija Petrs Cehlariks.

Jāsaka, ka spēle bija ļoti rupja, jo pirmajā trešdaļā Baltkrievijas izlase nopelnīja 31 soda minūti, no kurām 25 saņēma Ņikita Komarovs. Slovākijas izlase tikmēr nenopelnīja nevienu noraidījumu.

Otrajā periodā vārti gūti netika, komandām kopā nopelnot 10 soda minūtes.

Trešajā periodā pēc spēlētām piecām minūtēm slovāki guva savus ceturtos vārtus, izceļoties Marekam Hrivikam. Baltkrievi gan nepalika sausā minūtes laikā atgūstot divus vārtus.

Minūti līdz spēles beigām Baltkrievija tika pie iespējas izpildīt bullīti, tomēr to realizēt neizdevās. Pēdējo piekto ripu Slovāki raidīja jau tukšos vārtos, svinot pārliecinošu panākumu ar 5:2.

Baltkrievijas vārtsargs tika galā ar 29 no 34 metieniem, bet slovāki atvairīja 33 no 35 raidījumiem pa saviem vārtiem.