“Sharks” treneris: Balcers ir mani pārsteidzis

Rūdolfs Balcers, likme.tv
10. aprīlis, 2021, 16:00
Rūdolfs Balcers | Foto: NHL.com

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” saista lielas cerības ar latviešu uzbrucēju Rūdolfu Balceru, atklāja komandas galvenais treneris Bobs Būgners.

Jau ziņots, ka Balcers piektdien guva vārtus regulārā čempionāta spēlē, palīdzot Sanhosē “Sharks” komandai savā laukumā ar rezultātu 5:2 (3:1, 0:0, 2:1) pārspēt Losandželosas “Kings”.

Balcers komandai guva trešos vārtus, kas vēlāk izrādījās uzvaru nesošie, un tika atzīts par spēles trešo spožāko zvaigzni.

“Viņš, iespējams, ir viens no tiem spēlētājiem, kas mani visvairāk pārsteidzis. Domāju, ka viņš ilgu laiku būs mums noderīgs spēlētājs,” NBC citē Būgnera preses konferencē teikto.

Balcers “Sharks” komandā debitēja pirms diviem mēnešiem un šajā laika periodā vairāk vārtus guvuši tikai Evanders Keins, Logans Kutūrs, Tomāšs Hertls un Kevine Lebanks. Viņš kopā ar Hertlu un Timo Maieru izveidojuši stabilu “Sharks” otro uzbrucēju virknējumu.

Gandarījumu par Balcera atgriešanos “Sharks” sistēmā pauda arī  komandas kapteinis Kutūrs.

“Sezonas sākumā ģenerālmenedžeris Dags Vilsons pasauca mani pie sevis un teica, ka Rūdis ir pieejams un komanda centīsies viņu iegūt. Skatoties Otavas “Senators” spēles, nebiju pievērsis pārāk lielu uzmanību viņam. Taču tagad redzu, ka viņš ir ļoti noderīgs mūsu komandai,” stāsta Kutūrs.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 15 sekundes, no tām divas minūtes un 17 sekundes vairākumā. Viņš piecreiz meta pa vārtiem, pielietoja četrus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu, pārtvēra vienu piespēli un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Liepājnieks šajā sezonā 24 spēlēs guvis sešus vārtus, atdevis septiņas rezultatīvas piespēles un sakrājis neitrālu lietderības koeficientu.

“Sharks” ar 40 punktiem 39 spēlēs ieņem sesto vietu Rietumu divīzijā, bet pirmais četrinieks ir trīs punktu attālumā.

Balcers turpina priecēt – jau sestais vārtu guvums (VIDEO)